Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał Miss Polonia 2010: Agnieszka Stępień z Lublina walczy o koronę

Utworzony przez ja, 10 grudnia 2010 r. o 12:58
Genialny fotograf - odbił się w lustrze. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotograf nie zauważył się w lustrze albo ma chłopina kompleksy i chciał za wszelką cenę mieć zdjęcie z miss, żeby pochwalić się kolegom. Amatorka pierwszej kategorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z twarzy mocno przeciętna, ale make up i odpowiedni strój poprawią wygląd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Photoshop i będzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydka jak noc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fot napisał:
Fotograf nie zauważył się w lustrze albo ma chłopina kompleksy i chciał za wszelką cenę mieć zdjęcie z miss, żeby pochwalić się kolegom. Amatorka pierwszej kategorii.
drodzy koledzy i kolezanki aka psycholodzy. proponuje poczytac na temat zabiegow dziennikarskich, nic na zdjęciu fotoreporterskim nie dzieje się przypadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeginacie i-nauci - fajna dziewczyna. Życzę jej aby wygrała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie piękne dziewczyny tylko w IV LO!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna ale są ładniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od razu widac kto paszteta poslubil haha! a dziewczyna bardzo ladna, troche czeszka jak dla mnie :<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miło, że IV L.O. ma tak piękne uczennice. Jestem absolwentem tego liceum i kilkanaście lat temu, też tam chodziły piękne dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZESADA BRZYDSZEJ NIE MOGLI JUZ CHYBA WYBRAC JEST TYLE LADNYCH DZIEWCZYN A TU TAKA PORAŻKA ....WSTYD !!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agnieszka napisał:
PRZESADA BRZYDSZEJ NIE MOGLI JUZ CHYBA WYBRAC JEST TYLE LADNYCH DZIEWCZYN A TU TAKA PORAŻKA ....WSTYD !!!!!!!!!!!!!1
pokaz pysk lub uwal sie na pizde, porazke w tym momencie odnosza twoi starzy :x bohater z zacietym capsem ;;f
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fot napisał:
Fotograf nie zauważył się w lustrze albo ma chłopina kompleksy i chciał za wszelką cenę mieć zdjęcie z miss, żeby pochwalić się kolegom. Amatorka pierwszej kategorii.
amatorka to twoja mamcia dedukcją nie grzeszysz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agnieszka napisał:
PRZESADA BRZYDSZEJ NIE MOGLI JUZ CHYBA WYBRAC JEST TYLE LADNYCH DZIEWCZYN A TU TAKA PORAŻKA ....WSTYD !!!!!!!!!!!!!1
Albo jesteś zawistną konkurentką, albo pedałem. Agnieszka jest ok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o co chodzi, dziewczyna ma nogi i nic po za tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...