Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał Miss Polski 2016. Dwie reprezentantki Lubelszczyzny walczą o koronę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2016 r. o 00:43 Powrót do artykułu
Jak dla mnie to faworytką powinna zostać nasza kandydatka z nr 17 tj. pani Beata !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm....Mój konar zapłonął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO MATOŁEM JEST! Miss Lubelszczyzny, a woj. lubelskiego, nie to samo a kto wierzy, iż tak jest niech udowodni, że to samo? Pismaki i organizatorzy od dawna wyjaśnienie znają, a że udowodnić nie umieją oznacza, iż nauki się boją. Tępe lubliniaki koziego grodu pogodzić się nie mogą że uczeni - Lubelszczyznę zawęzili do lubelskiej ziemi, i naukowo im wyjaśnili, by manii wielkości się wyzbyli, a tępe głowinki mądrych olali i urojeń się nie pozbyli! Morał: przestańcie marzyć, iż woj. Lubelszczyzną jest a kto nie zważa, to niech się uważa, że matołem jest! Chełmianin N.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdym razem to samo, nie umniejszam urody dziewczynom bioracym udział, ale na ulicy mija sie dziesięć razy ładniejsze. Kwestia tego, że one po prostu nie afiszują sie ze swoją urodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 3 Sandra Ciesielska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna Sworczuk ma nr 19, a nie 18. W artykule wystąpił jakiś błąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PASKUDNE NIE MA ŁADNIEJSZYCH DZIEWCZYN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ŁOPOLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁADNIEJSZE ZNAM TE PASKUDNE GDZIE MAJĄ OCZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...