Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał Miss Universe 2011: Zagłosuj na Rosie Mancewicz

Utworzony przez Misska, 7 września 2011 o 16:15
Rozalia Mancewicz - dziwne imię, ale wygląda świetnie. Powodzenia !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie umiała odpowiedzić na pytanie czym dla niej jest Polska. No to super mamy reprezentantkę. Oglądałam zdjęcia innych dziewczyn. Wg mnie nie ma szans.
0
Przynajmniej umie się wypowiedzieć po angielsku, a nie tak jak poprzedniczki, które robiły po prostu wstyd. I muszę przyznać, że naprawdę super wygląda i ma szansę z innymi uczestniczkami, tak jest.
0
Na pytanie "czym jest dla mnie Polska?" tez nie potrafiłabym odpowiedzieć sensowanie w ciągu kilki sekund. No co ja mowię?! Kilku sekund?! Nawet teraz nie wiedziałabym co odpowiedzieć sensowanego na to pytanie. Jakie pytanie,taka odpowiedź.
0
lucca napisał:
Na pytanie "czym jest dla mnie Polska?" tez nie potrafiłabym odpowiedzieć sensowanie w ciągu kilki sekund. No co ja mowię?! Kilku sekund?! Nawet teraz nie wiedziałabym co odpowiedzieć sensowanego na to pytanie. Jakie pytanie,taka odpowiedź.
Córciu, a o tym slyszałaś? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110911/KRAJSWIAT/930535586
0
Nie ma szans. Jak zawsze nie potrafimy wybrać najpiękniejszej. Taki już gust Polaków...
0
Niestety Rosie przepadła. Nie ma jej w dziesiątce
0
Kiedy wy się nauczycie że na Eurowizji czy konkursach piękności liczą się względy polityczne nie uroda czy piosenka W tamtym roku mielismy śliczna reprezentantkę wtym roku mamy śliczna reprezentantkę i z góry było do przewidzenia że nie osiągniemy sukcesu .Zawsze brylują te same państwa )Polacy bujaą w obłokach imyślą że świat jest sprawiedliwy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: