Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał Miss Universe 2011: Zagłosuj na Rosie Mancewicz

Utworzony przez Misska, 7 września 2011 r. o 16:15
Rozalia Mancewicz - dziwne imię, ale wygląda świetnie. Powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie umiała odpowiedzić na pytanie czym dla niej jest Polska. No to super mamy reprezentantkę. Oglądałam zdjęcia innych dziewczyn. Wg mnie nie ma szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej umie się wypowiedzieć po angielsku, a nie tak jak poprzedniczki, które robiły po prostu wstyd. I muszę przyznać, że naprawdę super wygląda i ma szansę z innymi uczestniczkami, tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pytanie "czym jest dla mnie Polska?" tez nie potrafiłabym odpowiedzieć sensowanie w ciągu kilki sekund. No co ja mowię?! Kilku sekund?! Nawet teraz nie wiedziałabym co odpowiedzieć sensowanego na to pytanie. Jakie pytanie,taka odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucca napisał:
Na pytanie "czym jest dla mnie Polska?" tez nie potrafiłabym odpowiedzieć sensowanie w ciągu kilki sekund. No co ja mowię?! Kilku sekund?! Nawet teraz nie wiedziałabym co odpowiedzieć sensowanego na to pytanie. Jakie pytanie,taka odpowiedź.
Córciu, a o tym slyszałaś? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110911/KRAJSWIAT/930535586
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma szans. Jak zawsze nie potrafimy wybrać najpiękniejszej. Taki już gust Polaków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Rosie przepadła. Nie ma jej w dziesiątce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wy się nauczycie że na Eurowizji czy konkursach piękności liczą się względy polityczne nie uroda czy piosenka W tamtym roku mielismy śliczna reprezentantkę wtym roku mamy śliczna reprezentantkę i z góry było do przewidzenia że nie osiągniemy sukcesu .Zawsze brylują te same państwa )Polacy bujaą w obłokach imyślą że świat jest sprawiedliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...