Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał WOŚP w Lublinie: Lady Pank i licytacja autobusu przegubowego

Utworzony przez Gshesieck, 29 grudnia 2010 r. o 05:45
a o corocznej akcji "serduszko" organizowanej przez Lubelski Klub Audi i VAG na placu zamkowym to już nikt nie powie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja biorę udział w corocznnym finale WOŚP - ale jakoś nigdy nie widziałem szczegółowego rozliczenia tzn.wpływów i wydatków Orkiesrty, byc może gdzieś jest takowe, jeżeli ktoś wie to bardzo proszę o informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nissan napisał:
A ja biorę udział w corocznnym finale WOŚP - ale jakoś nigdy nie widziałem szczegółowego rozliczenia tzn.wpływów i wydatków Orkiesrty, byc może gdzieś jest takowe, jeżeli ktoś wie to bardzo proszę o informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nissan napisał:
A ja biorę udział w corocznnym finale WOŚP - ale jakoś nigdy nie widziałem szczegółowego rozliczenia tzn.wpływów i wydatków Orkiesrty, byc może gdzieś jest takowe, jeżeli ktoś wie to bardzo proszę o informację.
od 2011 roku rozliczenia będą dostarczane osobiście przez Jurka W. wszystkim niewiernym i wszystkowiedzącym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawozdania finansowe są na stronie WOŚP, oto link do sprawozdania z 2009 r. Na organizację koncertu Przystanek Woodstock wydano 2,6 mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego miasto wpłaca pieniądze na prywatną fundację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://s.wosp.org.pl/Files/Bilans_Fundacji_2009.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...