Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finansowanie kampanii wyborczej PO umorzone

Utworzony przez zegeg, 29 czerwca 2010 o 08:44
Jasne, że nie było:-) jak sąd tak mowi tzn. że NIE BYŁO i już, hehehe Macie nas za idiotów??????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Komisja Trójstronna i wszystko jasne.
0
"Dzisiaj święto naszej wioski, bo przyjechał Komorowski. To polityk wszystkim znany, szanowany i lubiany." Tu nastąpiło lekkie wahanie, które rozwiał rzut okiem w kartkę. "Pan marszałek to figura, gdyby mógł, byłby królem. Za to zaraz może zostać głową państwa i pozostać prezydentem tego kraju, bo wybory się zbliżają. Podłężyce..." I jeszcze jedno spojrzenie w ściągę. "... Cię witają i nadzieję taką mają, że gdy wygra Komorowski, znikną troski z naszej wioski". - Ho! To najważniejsze! - ucieszył się kandydat na prezydenta i przyjął kwiaty z rąk podłężyczanki.
0
######i274.photobucket.com/albums/jj248/d...lly13/corky.jpg
0
######www.mygtv.net/wp-content/uploads/2008/08/corky.jpg
0
No i wszystko jasne: PALIKOT KRÓLEM, PALIKOT RZĄDZI . A polska prokuratura jest jego lennikiem.
0
sory zły link mi się wkleił dwa razy :) ehh technika ;)
0
I ot o chodziło,żeby pierwszy zauszny Janusza został uniewinniony, bo za chwilę mamy wybory samorządowe w których Krzynio będzie kandydował do Sejmiku Województwa. Podobno Krzysio był pierwszym zwolennikiem ukarania swojego niedawnego przyjaciela Piotrusia C. z Miasta Łożysk po tym jak Piotruś ugryzł rękę która go karmiła i poparł kandydata Grzegorza S. Jak wiewiórki mówią na mieście w Mieście łożysk wystawiony zostanie kandydat PO na burmistrza i będzie kontrkandydatem nie tylko dla PIS-owskiego kandydata ale także dla samego Piotrusia. SŁOWEM: POLISH SHIT !!!
0
no widzicie barany !!! jak dobrze żyje sie emerytom i studentom w lublinie wpłaty po 20 tys. mozna ... mozna, tylko trzeba dobrze sie uczyć albo uczciwie pracować. a tak a poważnie czy czujecie jak wam plują w twarz ?? bo ja czuje i bardzo mnie to boli.
0
haha szkoda ze caly lublin o tym huczal zanim jeszcze prokuratura sie tym zajela. ale co sie dziwic przeciez oni ludzi za idiotow maja !! PO CO NARAZAC SIE PALIKOTOWI ZAŁÓŻ PANIE KOSZULKE JESTEM Z SLD JESTEM GEJEM i niech lewica głosuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
łątka ... cóż za przykre zdjecie.... hahahahaaha cały on
0
zdziwiłbym sie gdyby jakze niezawisly sad wydal opinie ze jednak nielegalnie finansowali, ludzie przeciez ten paliglup robi co chce kiedy chce i z kim chce i nigdy go kara zadna nie spotkała i nie spotka, by zylo sie lepiej
0
co to za mina panie łątka? ma pan kaca?
0
straszne, widac jak mozna kierowac prokuratura. i co sie dziwic ze zostalo umorzone jak w suwalkach palikot ma dom i tam rowniez pomieszkuje.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: