Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to powodzenia - na Lubelszczyźnie nie ma ANI JEDNEJ firmy transportowej,która uczciwie płaci kierowcom.Wszędzie 1750 zł brutto a reszta pod stołem...Nie stać was?To polikwidujcie firmy i na etat,najlepiej za takie pieniądze jak płacicie kierowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lubelszczyźnie nie ma ANI JEDNEJ firmy przewozowej,która uczciwie płaci kierowcom.Wszędzie 1750 zł brutto i reszta pod stołem.Nie stać was?Polikwidujcie swoje dziad-transy i na etat albo na zieloną trawkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha !!! Szantaż ??? Wypi*rdalać !!! Na co czekacie oszuści podatkowi i wyzyskiwacze !!! Nikt za wam nie będzie tęsknił !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion i inne "inwestycje" miasta trzeba jakoś utrzymać więc to dopiero początek podwyżek podatków, cen biletów MPK itp. Do psioczących na firmy przewozowe i innych przedsiębiorców: Skoro macie czas pisać bez zastanowienia to prawdopodobnie siedzicie gdzieś na ciepłej posadce urzędniczej i nie martwicie się gdzie znajdą pracę ludzie jak te firmy upadną..! Czy zastanawialiście się kto będzie generował PKB województwa jak się wyniosą przedsiębiorcy do bardziej przyjaznych podatkowo województw..., i dlaczego przedsiębiorcy są zmuszeni są kombinować na granicy szarej strefy... itp? Zastanówcie się zanim coś napiszecie, a jeśli nie rozumiecie to nei piszcie nic bo szkoda miejsca na monitorze na takie "mądrości"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kartę do tachografu wkładamy z chwilą wejścia da samochodu i ruszamy a nie kombinujemy, i nie trzeba płacić 7000zł. W tym tygodniu zatrzymali kierowcę który był za kółkiem 23 godz.ale z kartą w tachografie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion i inne "inwestycje" miasta trzeba jakoś utrzymać więc to dopiero początek podwyżek podatków, cen biletów MPK itp. Do psioczących na firmy przewozowe i innych przedsiębiorców: Skoro macie czas pisać bez zastanowienia to prawdopodobnie siedzicie gdzieś na ciepłej posadce urzędniczej i nie martwicie się gdzie znajdą pracę ludzie jak te firmy upadną..! Czy zastanawialiście się kto będzie generował PKB województwa jak się wyniosą przedsiębiorcy do bardziej przyjaznych podatkowo województw..., i dlaczego przedsiębiorcy są zmuszeni są kombinować na granicy szarej strefy... itp? Zastanówcie się zanim coś napiszecie, a jeśli nie rozumiecie to nei piszcie nic bo szkoda miejsca na monitorze na takie "mądrości"
Nie generuje się PKB na oszukiwaniu pracownika.Poza tym jedna istotna kwestia - skoro nie osiągają długi czas zysku z czego żyją???Z kombinacji i przekrętów. Przez 15 lat pracowałem w różnych firmach transportowych z województwa lubelskiego (kraj,zagranica,solo i zestawem) i jedyne co mi na myśl przychodzi to naturalna selekcja dziad-transów.Nigdy więcej nie pójdę jeździć do żadnego lubelskiego złodzieja.Warszawa niedaleko,ale lepsze pieniądze i wszystko na legalu,z normalną umową,bez magnesów i kombinacji z tacho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firmy płacą tyle ile muszą, gdyby nie mogły znaleźć za te pieniądze pracownika to płaciłyby więcej. To prawo popytu i podaży a nie twojego mniemania. A ty chodzisz na zakupy do Biedronki czy Almy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga ! Pracodawca obecnie będzie płacił tyle na ile sobię pozwolą Pracownicy !!!!!!!!!!!!!!!! Tak jest w całej Kapitalistycznej Europie ....Niemcy ..Francuzi walczą o swoje i coś zawsze wywalczą....Tak juz będzie...niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstydu nie maja - 600zł roznicy rocznie dla bambra ktory ma 40 duzych aut to smiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w Białej jeden właściciel firmy transportowej szalał tirem po parkingu i chłopaka przejechał. Jak będą dziady dużo kozaczyć to ktoś może się wkurzyć i poprzecinać plandeki w naczepach i przebić koła . Unieruchomienie takiej ciężarówki na jakiś czas to wielkie koszty dla takiego przedsiębiorcy, oszusta, złodzieja i wyzyskiwacza. Napisałem to dlatego , że ja też kiedyś kozaczyłem i nie szanowałem ludzi . 5 razy w ciągu roku przebijano mi opony w moim cywilnym aucie. Teraz się zmieniłem , nie jestem szmatą, płacę ludziom spore stawki, wszystkich zatrudniam legalnie na umowę o pracę, daję płatne urlopy i mam spokój . Wszyscy mnie szanują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do Świdnika !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pastuchy z nieumytymi dup*mi spadają. Zarobi taki jeden troszeczkę kasy i udaje Boga. A ubrać się nawet nie umieją pastuchy. Porościągane swetry i spodnie z lumpeksu. Tutaj matołek prowadzi firmę transportową a ubiera się jak łach ( widać na zdjęciu) i śmierdzi od takich potem bo szkoda na antyperspirant. Taki prywatny przedsiębiorca jest tak chytry na kasę  , że jakby mógł toby gó*no spod siebie zjadł. A ci ze zdjęcia to wyglądają jak lumpy spod budki z piwem, ubrani jak menele. Tylko filców im brakuje.  Typowe Polaczki wiecznie im mało . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pastuchy z nieumytymi dup*mi spadają. Zarobi taki jeden troszeczkę kasy i udaje Boga. A ubrać się nawet nie umieją pastuchy. Porościągane swetry i spodnie z lumpeksu. Tutaj matołek prowadzi firmę transportową a ubiera się jak łach ( widać na zdjęciu) i śmierdzi od takich potem bo szkoda na antyperspirant. Taki prywatny przedsiębiorca jest tak chytry na kasę  , że jakby mógł toby gó*no spod siebie zjadł. A ci ze zdjęcia to wyglądają jak lumpy spod budki z piwem, ubrani jak menele. Tylko filców im brakuje.  Typowe Polaczki wiecznie im mało . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Ludzie trochę kultury. To nie jest artykuł o aspekcie higieniczno-modowym przedsiębiorców ani ich mentalności lecz o problemie wysokości podatków dla przedsiębiorstw decydujących o ich konkurencyjności. Jeśli nie macie w tym zakresie nic do powiedzenia to darujcie sobie, to nie pudelek! 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się podatki i ich wysokość nie podobają tym starym Cepom. To niech stare Cepy zawieszają lub zamykają firmy i niech roznoszą ulotki - tam nie płaci się podatków. Lub niech wyjeżdżają do Anglii na zmywak - tam podatki odprowadzi za nich Brytyjski pracodawca. Należy podnieść podatki właścicielom firm transportowych o 50% w tym podatek dochodowy. A jak się nie podoba to już napisałem WON do roznoszenia ulotek, ścinania pieczarek lub do Anglii na zmywak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Jastkowie za ciężarowy około 2600...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat ich firmy nie przynoszą zysku hehehehe Bidaki cholera jasna. Już rok temu "biedni" rolnicy pojechali supertraktorami do W-wy. Te bidaki niech też tak zrobią. Może im Kaczyński da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Markety nie płacą, banki nie płacą, lekarze na wizytach prywatnych nie wystawiają rachunków (stomatolodzy też), to samo prawnicy..... a tu czepiają się ludzi, którzy w trudzie ciułają od świtu do nocy. Bandyci. Mam nadzieję że PiS sie weźmie za to. Jak wszyscy to k....a wszyscy mają płacić, a nie biedny płać a bogaty nie.... Co to k...a ma być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wpisu poniżej. Już ci ktoś wcześniej napisał , ze jak właściciele firm transportowych nie chcą płacić podatków to niech zamykają firmy i wyjeżdżają do Anglii lub niech się zatrudnią przy pieczarkach, u rolnika w gospodarstwie przy gnoju lub w biedronce. Napisałeś , że cyt. " czepiają się , ludzi, którzy w trudzie ciułają od świtu do nocy." Jak oni ciułają jak na nich ludzie pracują a oni tylko pasożytują na pracy innych. Niech pokażą pasożyty i nieroby właściciele firm transportowych swoje rozliczenie majątkowe , zobaczymy czy są tacy biedni. Dowalić podatek dochodowy do 60 % a jak się nie podoba to na ich miejsce przyjedzie przewoźnik z Ukrainy i Białorusi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obniżać !!! Zdecydowanie podwyższyć!!! Na biednych nie trafiło. Gdyby wszyscy urzędnicy w Polsce się zgrali. Można by było podnieść ten podatek o jakieś 100 % Wtedy właściciele firm transportowych nie pieprzyli by farmazonów gdyż w każdym mieście czy gminie podatek byłby taki sam, oczywiście podniesiony o te 100 % . Czyli byłby dwa razy większy niż obecnie. Budżet państwa by zyskał. Natomiast właściciele firm transportowych musieli by płacić. Skończyło by się cwaniactw tych błaznów. Konkurencja jest duża , na miejsce tych błaznów z Radzynia przyszłyby inne firmy z Polski lub zagranicy , które z wielką chęcią zapłacą nawet dwa razy większy podatek niż obecnie , bo wiedzą że i tak zarobią na tym. A tym błaznom z Radzynia zostanie tylko robota u Niemca na budowie za 9 euro na godzinę. Ha ha ha ha ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...