Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Flagi, znicze, pamiątki. Na żałobie można nieźle zarobić

Utworzony przez Marian, 17 kwietnia 2010 r. o 20:55
A w Lublinie???? Kupić flagę było po prostu niemożliwością!!!!! A przecież powinny leżeć w każdym markecie!!! Jedyna możliwość - zamówić przez internet, ale niestety, pewnie popyt był zbyt duży i na czas nie dotała;-(. Nie dziwcie się więc, że nie wywiesiłem, choć chciałem. Przykro mi... Jedyna pociecha, że na następną uroczystość, mam nadzieję, że nie tak smutną, będę już mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie dokładnie tak samo również zamówiłem przez internet, ale jeszcze nie dotarła ale na 1-3 maja juz na pewno wywieszę!!! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Flagi były i są do zakupienia w sklepie firmowym Carmen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
Flagi były i są do zakupienia w sklepie firmowym Carmen
Potwierdzam. Byłem tam we wtorek i były (jedynie uchwytów wtenczas nie mieli, ale uchwyt można samemu zaimprowizować)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...