Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Francuscy rolnicy w proteście rozbijają 100 tys. jaj dziennie (wideo)

Utworzony przez zibi123, 9 sierpnia 2013 o 19:02
bo to madrzy rolnicy a nie takie barany jak w polsce
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bo to madrzy rolnicy a nie takie barany jak w polsce
Nie mam zamiaru uciekac sie do pejoratywow pod Twoim adresem, ale napisze jedynie, ze Twoja opinia jest bardzo niemadra! Rynek, a wiec my konsumenci chcemy placic najtaniej, jak to tylko mozliwe. Chyba, ze Ty jestes bardziej "wyluzowany", to plac nawet podwojna cene za produkty, ktore mozemy placic malo. To nie rzady, ale wlasnie my sami dyktujemy, ile rynek moze pochlonac. i ile jest gotow zaplacic. Wszystko inne jest nieporozumieniem, poniewaz doplaty do produkcji ida z naszej wspolnej kieszeni! Ja nie przejmuje sie hodowcami, poniewaz nie zadam tego od nich rowniez! Zreszta ja jestem bardzo zadowolony....
0
Nie mam zamiaru uciekac sie do pejoratywow pod Twoim adresem, ale napisze jedynie, ze Twoja opinia jest bardzo niemadra! Rynek, a wiec my konsumenci chcemy placic najtaniej, jak to tylko mozliwe. Chyba, ze Ty jestes bardziej "wyluzowany", to plac nawet podwojna cene za produkty, ktore mozemy placic malo. To nie rzady, ale wlasnie my sami dyktujemy, ile rynek moze pochlonac. i ile jest gotow zaplacic. Wszystko inne jest nieporozumieniem, poniewaz doplaty do produkcji ida z naszej wspolnej kieszeni! Ja nie przejmuje sie hodowcami, poniewaz nie zadam tego od nich rowniez! Zreszta ja jestem bardzo zadowolony....
Tylko że farmerzy dostają jeszcze mniej pieniędzy, bo po nich produkt przechodzi do kogoś kto ten produkt wyłoży na półki, żeby konsumenci mogli go kupić, a on ustala jeszcze większą cenę żeby mu się to opłacało. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: