Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Francuz z bronią i materiałami wybuchowymi zatrzymany na granicy ukraińsko-polskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2016 o 14:37 Powrót do artykułu
Jak on jest Francuz to ja chodze na marsze KOD-u :P
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taa, "Francuz"...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pokażcie kolor tego francuzika ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Francuz ?????? MUZułmanin
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda , że nie zatrzymali go nasi , polskiemu wojsku przydałoby się takie uzbrojenie !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polacy się obudzili. Jestes dumny. Nie damy się robić w konia. Brawo!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Francuz - francuski Francuz - obywatel Francji. Czy francuski Polak? Czy francuski Niemiec? Czy francuski Australijczyk? Oj nie podoba się Bogu taka mieszanka, oj nie podoba. Przecież to jest francuski Ufoludek. A wszyscy tak pękają przed UFO. Jak widać, te UFO, to nie takie 'jentelegenty'. Ale taki jentelegntny obywatel UE mógł uszkodzić nieodwracalnie lub unicestwić wielu inteligentnych. Uświadom sobie to, że rozwiązanie tego problemu nie istnieje. Eee, istnieje, ale jesce nie jest znane. O! Niech rozwiązanie podadzą Ci, którzy wysadzają innych lub zamierzają wysadzić siebie z innymi. Panie Ufoludku, co by Pan zrobił takiemu, co by ten taki chciał zrobić to samo Panu, no w pańskim gronie? NIE WYPOWIADAJ SIĘ W MOIM IMIENIU I NIE UŻYWAJ MEGO IMIENIA NADAREMNO. TO JEST WASZA ZIEMSKA MIESZANKA, NIE MOJA. TO JEST WASZ ZIEMSKI PROBLEM. DLA MNIE TO ŻADEN PROBLEM. MACIE TO, CZEGO PRAGNIECIE. TEGO WŁAŚNIE PRAGNIE LUDZKOŚĆ. Ale ja sobie tylko tak napisałem: 'oj nie podoba się Bogu taka mieszanka, oj nie podoba'. TYLKO SPÓBUJ POKAZAĆ ZIEMSKIM ĆWOKOM ROZWIĄZANIE! ANI MI SIĘ WAŻ. Tak jest, Panie Boże, już niczego nie pokażę ziemskim ćwokom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego się chowasz? Co, myślisz, że jesteś lepszy ode mnie? Musiałbyś się drugi raz urodzić. Tak czy inaczej rozwiązania nie podam . Pierdolcie się bydlaki!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mam 1200 pln na miesiąc i całkowity zakaz dorabiania. ponadto jestem na czarnej liŚcie - w każdej partii, także każdej partii poza parlamentem. na co liczysz draniu? czy myślisz, że ci ktoś stąd poda rozwiązanie? za mało mają w klepichach s***synu, aby ten problem rozwiązać. profesorowie też tego problemu nie rozwiażą. zrozumiałeś!!!! ani najwięksi specjaliści. dotarło!!!! Żaden człowiek na świcie tego nie roz***i, oprócz mnie. pytanie, za ile usd?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oto warunek: 500 000 000 GBP netto czyli na czysto i nie w ratach, lecz natychmiast. Pasuje?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten Francuz to istna nitka, tak jak ja, to istny Napoleon. Pokłębiło się w klepichach sąsiadom. Zatem jedna nitka zaprowadzi nas do wszystkich kłębków. Problem jest w tym, że nie wiadomo, czy ten Francuz jest elementem osnowy, czy elementem wątku. Nie wydaje mi się, aby ten Francuz był materiałem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mecz otwarcia. Na stadion wali kilkadziesiąt dronów naszpikowanych materiałami dymnymi, wybuchowymi i chemicznymi. I co wtedy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Francuz co się nazywa abdul ahmed? To nie Francuz, to ciapak...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie francuski Aborygen, lecz Francuz. Obywatel Francji, obywatel francuski, który się odciął od korzeni, a więc Francuz, czysty Francuz, Francuz z krwi i kości. W przeciwnym razie, gdy media doniosą inaczej, to ilość ataków wzrośnie. Wobec tego FRANCJA nie francuska. Zatem albo ALIFRANCJA albo ALAFRANCJA. Przeto konkurs na nowy hymn ALIFRANCJI lub ALAFRANCJI jest otwarty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: