Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdańsk > Ponad tysiąc doniesień na posła Palikota

Utworzony przez STYX, 13 czerwca 2008 o 09:23
A ja popieram posła Palikota !!! Ma odwagę mówić to o czym inni tylko myślą ! A katolickie jarzmo i tak ma sie coraz gorzej i za kilka może kilkanaście lat wróci do swoich korzeni czyli jak za Chrystusa stanie sie nic nie znacząca niewielka sektą. Ale póki co też jest sektą tylko dużą...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a JA I TYSIĄCE INNYCH NIE POPIERAM I NIE TYLKO BO OBRAZIŁ UCZUCIA RELIGIJNE ON POPROSTU UDAJE POLITYKA KTÓRYM NIE JEST, PONIŻA WSZYSTKICH ,SZKALUJE I JEST WIELKIM WSTYDEM DLA LUBELSZCZYZNY.MY MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA TEZ POWINNIŚMY PODPISAĆ TAKIE LISTY ŻEBY GO WYRZUCILI I W KOŃCU BYŁBY SPOKÓJ. CZEGO SOBIE I WSZYSTKIM ŻYCZĘ. POZDRAWIAM ATEISTA
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: