Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie iść na studia ? Zobacz

Utworzony przez marcinek995, 15 czerwca 2013 r. o 10:41
Witam nei wiesz gdzie iść na studia , nie wiesz jaki kierunek wybrać ?? sprawdz stronę www.kierunki.net/wybor-kierunku-studiow . Świadomy wybór kierunków studiów .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są czasy w których warto iść na studia, po prostu one nie dają praktycznej wiedzy, w zasadzie traci się czas. Ja zrobiłam jedynie szkolenia zawodowe w new nails. Do naszego salonu przychodzą laski po kosmetologii - szefowa twierdzi, że niczego nie potrafią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się - studia to jedna wielka strata czasu, całkowita strata czasu. Idziesz na studia, które kompletnie nic ci nie dają, poza papierkiem dobrej uczelni. Tylko co tzn. dobra, skoro dołączasz do grona bezrobotnych? Ja po technikum zabrałam się za szkolenia zawodowe w new nails, mam etat, dalej się rozwijam i nawet po osobach, które chcą u nas pracować na studiach widzę, że szkoda na studiowanie było czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko skąd pewność, że każdy po samych szkoleniach będzie miał etat? Nie każdy nadaje się przecież do każdego zawodu, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewności nie ma nigdy, ja opisuję wyłącznie własne doświadczenia. Dla firmy wartość ma to, czy będziesz dla niej zarabiał pieniądze. Żadne inne kwestie po prostu znaczenia tutaj nie mają. To że masz ładny papierek nie sprawi, że będziesz zarabiał na swoje wynagrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same szkolenia raczej nam pracy nie zapewnią. Najlepiej jest iść na studia, ale wybrać je mądrze - na kierunku z jakąś poszukiwaną na rynku specjalnością, bo wtedy mamy większe szanse. Fajne kierunki mają na WSB. Widzieliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, WSB to uczelnie których oferta i organizacja skierowane są przede wszystkim do osób łączących naukę i pracę. Kierunek obrany przez Wyższe Szkoły Bankowe został doceniony nie tylko w rankingach i w opinii pracodawców, ale również przez ponad 35 000 pracujących studentów, którzy co roku zdobywają tu wiedzę i doświadczenia. Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie najchętniej przez nich wybierane . Sukces zawodowy absolwentów to podstawowy cel, jaki Wyższa Szkoła Bankowa stawia sobie, kształtując ofertę edukacyjną oraz projektując programy studiów. W celu poprawy statusu zawodowego absolwentów Wyższa Szkoła Bankowa monitoruje ich losy, jak również daje możliwość korzystania z różnych form wsparcia w zakresie rozwoju kariery zawodowej i wejścia na rynek pracy. W razie pytań służę pomocą, Pozdrawiam, Renata Mazur, Wsb OnlineExpert  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to są kierunki wsparcia? Zaciekawiła mnie Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   Formy wsparcie to m.in. Biura Karier. W Wyższych Szkołach Bankowych prężnie działają Biura Karier, których celem jest pomoc studentom i absolwentom Uczelni w skutecznym wejściu na współczesny, bardzo wymagający, rynek pracy i efektywnym funkcjonowaniu na nim.W poszukiwaniach pierwszej pracy sprzyja także praktyczny i przyjazny czas studiowania nie przekraczający 3 dni w tygodniu.   W razie pytań służę pomocą Pozdrawiam Renata Mazur, Wsb OnlineExpert  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że się tak wtrącę... - Czy to oznacza mega intensywne studiowanie w pozostałe dni? Czy raczej są to optymalne ilości godzin? Jak wygląda obłożenie materiałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na WSB jest filologia angielska? Szukam drugiego kierunku studiów prywatnie właśnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   Jeśli chodzi o filologię angielską. Ten kierunek można studiować we Wrocławiu.   Można wybrać następujące specjalizację: Język Angielski w Biznesie Translatoryka   W razie pytań, służę pomocą. Pozdrawiam Renata Mazur, Wsb OnlineExpert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daję cynk, że mają darmowe wpisowe teraz i zniżkę 300 zł w Opolu, Wrocku, Bydgoszczy i Toruniu. Może komuś się przyda to info :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już miałam się włączyć w dyskusje, ale w porę zorientowałam się, że mowa o nie tej uczelni co mnie interesuje :D jakieś no-name o których mowa odpadają zdecydowanie.... idę od tego roku na informatykę do Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu :P są tu jeszcze jacyś studenci z wsb-nlu? chce się dopytać o te projekty badawcze i aplikacyjne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierając kierunek którego absolwenci są w tej chwili potrzebni nie oznacza, że za 3-5 lat nadal będą potrzebne osoby z tym wykształceniem. Więc warto wybrać coś, co nas interesuje i w czym jesteśmy dobrzy. Ja poszłam na pedagogikę na SAN Warszawa, bo mają specjalizację jaka mnie interesuje, wykładowców z którymi można się zawsze dogadać i ciekawe zajęcia. A że pracuję to poszukiwałam wyłącznie studiów zaocznych. Lubię pracować z dziećmi i mam do tego smykałkę, a w ogóle nie widzę się w logistyce czy budowlance, więc po co miałam iść na coś potrzebnego, ale całkowicie nie dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/radardokladny Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poszłam na uczelnię w październiku na kierunek średnio mnie interesujący, ale potrzebny w pracy. Jednak tak mi się w życiu pozmieniało, że przeniosłam się do Łodzi, dostałam pracę w przedszkolu i skorzystałam z naboru na SAN w Łodzi, bo do końca lutego mają nabór na semestr letni i zacznę studia już od marca :) już nie mogę się doczekać, bo słyszałam, że tam są świetne zajęcia a pedagogika już od dawna mnie interesowała :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również studiuję w Warszawie, ale na Uczelni Techniczno - Handlowej im. H. Chodkowskiej. Bardzo sobie ją cenię ze względu na to, że będąc na III roku budownictwa jestem w stanie już teraz pracować w zawodzie i jestem doceniany w pracy. Uczelnia kształci praktycznie, posiada wiele specjalności, na których skupia praktycznie całą swoją uwagę by dobrze wykształcić swoich studentów. Np. ja jestem na specjalności budowa i eksploatacja dróg co znakomicie łączy się z moimi kompetencjami w pracy.UTH uczy praktycznie z tego też względu nie martwię sie o brak pracy po studiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są czasy w których warto iść na studia, po prostu one nie dają praktycznej wiedzy, w zasadzie traci się czas. Ja zrobiłam jedynie szkolenia zawodowe w new nails. Do naszego salonu przychodzą laski po kosmetologii - szefowa twierdzi, że niczego nie potrafią...
  Nie masz racji. Mi np. moje studia dały praktyczną wiedzę, podczas nich robiłem praktyki, staże, dobrze przygotowały mnie do pracy na morzu. Studiowałem Nawigację na Akademii Morskiej w Szczecinie. Podobne odczucia mają moi młodsi koledzy na innych kierunkach na mojej uczelni: na Mechatronice, czy na Informatyce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...