Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie jest Iwona Wieczorek? Szuka jej cała Polska (wideo)

Utworzony przez lnn, 1 sierpnia 2010 r. o 17:03
na prawde jest sie czego ku**a czepiac wiesz;/ temat jest o dziewczynie ktora zaginela czy o analfabetyzmie?wez sie zastanow;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śledzę na bieżąco informacje na temat Iwony. I chciałabym przedstawić swoje wątpliwości co do jej zaginięcia: 1. Przyjmuje się, że znaleziony ręcznik z Bogatyni należy do mężczyzny, który podążał za Iwoną. Dla mnie jednak to nieco dziwne, że Iwony szukamy od tak długiego czasu i nie możemy znaleźć żadnego śladu - a ręcznik leżał w rowie. Być może się mylę, ale wydaje mi się nieco dziwne, to ze osoba, która przyczyniła sie do zniknięcia Iwony, doskonale pomyślała nad jej ukryciem, a ręcznik wrzuciła do rowu - w dodatku ze śladami własnego DNA. 2. Po drugie Iwona widoczna na nagraniu niesie buty w ręku. Wg mnie osoba, która zostaje napadnięta nie trzyma kurczowo tego co trzymała w ręku, tylko puszcza to i próbuje się bronić - gdzie są więc te buty? No i jeśli była to napaść pod wpływem impulsu, zupełnie nie zaplanowana, to czy taki sprawca pomyślałby o tym, by podnieść te buty i "coś" z nimi zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi sie ze w ta cala sparwe jest zamieszany jej byly chlopak policjant sprwdzcie to dokladnie sparawa jak najszybciej musi sie wyjacnic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech policja patroluje plaze sopot 15.08 w niedziele znajoma widziala mezczyzne podobnego tego z kamer . Tylko ze teraz mial ubrane spodnie rybaczki ciemne , sandały ,ez koszuli . i przechodzil wzdluz plazy w strone Molo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelina napisał:
Wydaje mi sie ze w ta cala sparwe jest zamieszany jej byly chlopak policjant sprwdzcie to dokladnie sparawa jak najszybciej musi sie wyjacnic
Chlopak-policjant.Najlepiej wiedzialby jak to bezsladowo zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni szukają też za granicami państwa? Granice są otwarte tak więc moze to ktoś kto zahandlował żywym towarem? Tak mi się wydaje, bo raczej ciało byłoby już znalezione jakby ktoś ją zamordował.. Albo ktoś ją przetrzymuje gdzies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Internauci, W imieniu właścicieli lokalu Dream Club, pragniemy wyrazić nasze zaniepokojenie, informacjami podanymi w poście ?Meduzy?. Dream Club, jest największym i najbardziej popularnym lokalem w Trójmieście. Naszymi klientami bardzo często są piękne kobiety i osoby zamożne, jednak szufladkowanie ich według zasad, że każda piękna kobieta to ??, a każdy bogaty mężczyzna to ?... jest krzywdzące i po prostu nieprawdziwe. Z relacji obsługi i ochrony Dream Clubu wynika, iż tak charakterystyczna postać, jak ?Krystek? nie jest stałym klientem, w przeciwnym razie byłby kojarzony. Przeprowadzono także analizę monitoringu w lokalu, na której również nie zaobserwowano, w przeciągu miesiąca, takiej osoby. Z drugiej strony obsługa kojarzy Panią Iwonę. Nie znamy życia prywatnego naszych klientów i nie wtrącamy się nie. Wiemy jednak, że Pani Iwona jest młodą, kulturalną osobą, często odwiedzającą Dream Club i bawiącą się zawsze w gronie rówieśników i przyjaciół. Jesteśmy pełni obaw, iż rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, może utrudnić poszukiwania zaginionej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.zshare.net/audio/79435774758f325c/ posluchajta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwona wieczorek wieczorkiem poleci w kosmos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na końcu filmiku jest próba pokazania Iwony w zmienoionym kolorze włosów i różnych fryzurach ! http://www.youtube.com/watch?v=Cpu2cJ3akDc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Chlopak-policjant.Najlepiej wiedzialby jak to bezsladowo zrobic.
ale ma żelazne alibi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
julka napisał:
Zastanawiając się nad tym wszystkim, doszłam do wniosku, że owszem- może ktoś ją porwał. Ale do niemieckiego hmm... burdelu. Jest śliczną dziewczyną, młodą, a najważniejsze blondynką, co dla Niemców naprawdę się liczy (wiem o tym, bo tam mieszkałam). Więc zamiast pieprz.....ć o tym, że nie żyje ruszcie tyłki do Niemczech i tam jej szukajcie.
teraz to nietrzeba porywac dziewczyn do burdelu same tam wyjezdzaja pchaja sie na chama do niemiec....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...