Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie ma szukac pomocy pacjent poszkodowany przez lekarza?

Utworzony przez Johnny, 11 grudnia 2009 r. o 11:34 Powrót do artykułu
Myślę, że wielu ludzi znalazło się w podobnej sytuacji. Niestety zdarza się, i to dosyć często że prawa pacjenta w Polsce nic nie znaczą. Ale to się zmienia. Np. ostatnio ruszyła kampania Gazety Wyborczej „Leczyć po ludzku” we współpracy z Instytutem Praw Pacjenta, który wydał zresztą bardzo fajny informator: Instytut Praw Pacjenta . Warto wiedzieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu zarażono mnie gronkowcem złocistym. Myślę o pozwie zbiorowym. Jak i gdzie uzyskać dostęp do ludzi którzy mogliby wystąpić razem ze mną w pozwie zbiorowym przeciwko lekarzom? Chętnych do pozwu zbiorowego proszę o kontakt na adres: z5g7@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 1999 roku miałem przeprowadzany zabieg, po zabiegu okazało się że zostałem zarażony żółtaczką i gronkowcem złocistym, teraz zaczynają się problemy ze zdrowiem a przede wszystkim z wątrobą. Chciałbym zapytać czy przysługuje mi się jakieś odszkodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w Polsce pacjent niema żadnego prawa jesteśmy traktowani jak króliki bez żadnej odpowiedzialność ze strony lekarzy nie mówię o wszystkich bo są tacy którzy walczą o człowieka .To lekarze z powołania ale mało takich ,ja z chorobą G1 nowotworową po operacji stawiłam się na profilaktyczne naświetlania radioterabi i brachoterapi gdzie doszło do przepalenia pęcherza i odbytu z wróciłam się do lekarzy którzy doprowadzili do takich skutków niestety od słali mnie do innych gdzie nikt nie chciał się mną zająć ponieważ wszystkie szpitale w województwie śląskim przyjmowały mnie na jeden dzień i nie robiąc nic tylko mówiąc że kto to zrobił to powinien leczyć radioterapełcji, Niestety radioterapełci nie umieją dostosować promieni do choroby i leczyć powikłań teraz jestem kaleką bez nowotwora w sercu z ogromnym żalem do lekarzy w Gliwicach i obrzydzeniem dla swojej osoby nie wiem czy dam rade zaakceptować siebie ......................... Nie jestem lekarzem ale uważam że takie naświetlania powinny być robione przy rozwijającym się nowotworze ,bo w moim przypadku wystarczyła tylko kontrola Na pewno więcej jest takich ludzi jak ja którym zniszczyli życie teraz to wolała by umrzeć jak żyć tak okaleczona życie straciło dla mnie sens . Z szacunkiem Basia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój maz poszedł do szpitala i nie wrócił przez dwa dni nie otrzymał leku na serce pani doktor powiedziala ze nie maja wiec zawiozłam swoje leki a niego to było duzo dwa dni bo to nie grypa tylko powazna choroba posedł do szpitala na zapalenie płuc lekarz na oim powedział ze zapóżno trafił i zmarł chcieli zrobic sekse zwłok zgodziłam sie ale pani prokurator ma to w recach dlatego ze on nie dostałna serce leku nie bede na to cicho poniewaz lekarz nie umiał mi powiedzec jak mówiłam ze dlaczego niepatrzy na ostatni wypis ze szpitala to tłumaczyła sie ze dopiero maz przyszedł a był juz3 dni nawet osobiscie prosiłam lekarza do meza w dniu smierci miał robiona spirometre kazano mu dmuchac ile ma sił a cały mówił ze sie czuje zle pytałam czy mówił lekarzowi mówił ze tak a na łózku nie było nawet jego karty leczenia pierwszy razsie spotkałam z takim czyms moj maz miał 58 lat którego mi jest bardzo baMk mocno to przezyłam i nadal nie moge sie pozbierac bo ewidentna wina lekarzy / lekarza/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja mama miala mamografe w 2007 roku i wynik byl dobry w 2010 roku okazalo sie ze ma guza wielkosci 2.5 cm bardzo zlosliwy . przez przypadek na prywatnej mamograffi lekarz sprawdzil stare zdjecia i stwierdzil ze guz jest juz na zdjeciach z 2007 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, na całe szczęście Poszkodowani na skutek błędów lekarskich coraz częściej zdają sobie sprawę, ze maja prawo do odszkodowania, choć i tak ciężko wygrać ze szpitalem, administracją i zawiłościami prawnymi. Dla Poszkodowanych, którzy wiedzą, że należy im się odszkodowanie, ale nie wiedzących jak się do tego zabrać polecam kancelarię dochodzenia odszkodowań Parus Lex tel. 662-50-40-90. Sprawy prowadzone są prze prawników z wieloletnim doświadczeniem w dochodzeniu odszkodowań. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należy zawsze żałować grosza i wskazanym zadbać o pakiet Ubezpieczenia Ochrony Prawnej, niby od kilu dobrych lat novum na naszym rynku ale zawsze ... Polecam ! 1. - Mój odnośnik 2. - Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g7 napisał:
Nie należy zawsze żałować grosza i wskazanym zadbać o pakiet Ubezpieczenia Ochrony Prawnej, niby od kilku dobrych lat novum na naszym rynku ale zawsze ... Polecam ! 1. - Mój odnośnik 2. - Mój odnośnik
I nie jest to z mojej strony reklamą z chęci zysku, a tylko formą uświadomienia i nie ma potrzeby dziękować, wielu ten produkt i korzyści z niego płynące zna zapewne - prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parus Lex napisał:
Witam, na całe szczęście Poszkodowani na skutek błędów lekarskich coraz częściej zdają sobie sprawę, ze maja prawo do odszkodowania, choć i tak ciężko wygrać ze szpitalem, administracją i zawiłościami prawnymi. Dla Poszkodowanych, którzy wiedzą, że należy im się odszkodowanie, ale nie wiedzących jak się do tego zabrać polecam kancelarię dochodzenia odszkodowań Parus Lex tel. 662-50-40-90. Sprawy prowadzone są prze prawników z wieloletnim doświadczeniem w dochodzeniu odszkodowań. Polecam.
podział odzyskanego 40 / 60 %, ale tak szczerze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODSZKODOWANIA-KONSULTACJE BEZPLATNE KONSULTACJE DOTYCZA : Wypadkow z błędów medycznych, Wypadków komunikacyjnych, Wypadków przy pracy, Wypadki w rolnictwie , etz mobbing 794213288
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KANCELARIA PRAWNA - ODSZKODOWANIA ZA BŁĘDY MEDYCZNE TEL. 517-637-771
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.legeartismedica.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomożemy Ci dochodzić odszkodowania za błąd lekarski!   Specjalizujemy się w błędach okołoporodowych skutkujących mózgowym porażeniem dziecięcym lub porażeniem splotu ramiennego, błędach w zakresie leczenia wynikających z niepodania leków lub podania leków niewłaściwych, błędach powstałych na oddziałach chirurgii i ortopedii, błędach onkologicznych oraz w zakażeniach.   Oferujemy korzystne warunki współpracy przy wysokiej jakości usług.   Nasi klienci korzystają na współpracy z nami, bowiem zapewniamy im:
  • niezbędne doświadczenie i skuteczność,
  • brak opłat wstępnych,
  • uczciwe prowizje,
  • najwyższą jakość obsługi,
  • wsparcie ze strony najlepszych prawników,
  • przelew odszkodowania bezpośrednio na konto klienta,
  • rozliczenie po otrzymaniu płatności.
Działamy na terenie całego kraju.   Bezpłatną poradę w sprawie odszkodowawczej można uzyskać dzwoniąc na infolinię: 801 022 310   Zapraszamy po więcej informacji na stronę www.DuzeOdszkodowania.com        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODSZKODOWANIE POMOGĘ UZYSKAĆ WYSOKIE ODSZKODOWANIE ZA BŁĘDY MEDYCZNE 25 lat wstecz RÓWNIEŻ WYPADKI KOMUNIKACYJNE 20 lat wstecz TEŹ ŚMIERTELNE W ROLNICTWIE W PRACY Pozdrawiam 531 143 637
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODSZKODOWANIE POMOGĘ UZYSKAĆ WYSOKIE ODSZKODOWANIE ZA BŁĘDY MEDYCZNE 25 lat wstecz RÓWNIEŻ WYPADKI KOMUNIKACYJNE 20 lat wstecz TEŹ ŚMIERTELNE W ROLNICTWIE W PRACY Pozdrawiam 531 143 637
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODSZKODOWANIE POMOGĘ UZYSKAĆ WYSOKIE ODSZKODOWANIE ZA BŁĘDY MEDYCZNE 25 lat wstecz RÓWNIEŻ WYPADKI KOMUNIKACYJNE 20 lat wstecz TEŹ ŚMIERTELNE W ROLNICTWIE W PRACY Pozdrawiam 531 143 637
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODSZKODOWANIE POMOGĘ UZYSKAĆ WYSOKIE ODSZKODOWANIE ZA BŁĘDY MEDYCZNE 25 lat wstecz RÓWNIEŻ WYPADKI KOMUNIKACYJNE 20 lat wstecz TEŹ ŚMIERTELNE W ROLNICTWIE W PRACY Pozdrawiam 531 143 637
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 1999 roku miałem przeprowadzany zabieg, po zabiegu okazało się że zostałem zarażony żółtaczką i gronkowcem złocistym, teraz zaczynają się problemy ze zdrowiem a przede wszystkim z wątrobą. Chciałbym zapytać czy przysługuje mi się jakieś odszkodowanie.
proszę skorzystać z naszej pomocy - aleksandra.olszewska@saf.com.pl, tel 519 302 178
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój maz poszedł do szpitala i nie wrócił przez dwa dni nie otrzymał leku na serce pani doktor powiedziala ze nie maja wiec zawiozłam swoje leki a niego to było duzo dwa dni bo to nie grypa tylko powazna choroba posedł do szpitala na zapalenie płuc lekarz na oim powedział ze zapóżno trafił i zmarł chcieli zrobic sekse zwłok zgodziłam sie ale pani prokurator ma to w recach dlatego ze on nie dostałna serce leku nie bede na to cicho poniewaz lekarz nie umiał mi powiedzec jak mówiłam ze dlaczego niepatrzy na ostatni wypis ze szpitala to tłumaczyła sie ze dopiero maz przyszedł a był juz3 dni nawet osobiscie prosiłam lekarza do meza w dniu smierci miał robiona spirometre kazano mu dmuchac ile ma sił a cały mówił ze sie czuje zle pytałam czy mówił lekarzowi mówił ze tak a na łózku nie było nawet jego karty leczenia pierwszy razsie spotkałam z takim czyms moj maz miał 58 lat którego mi jest bardzo baMk mocno to przezyłam i nadal nie moge sie pozbierac bo ewidentna wina lekarzy / lekarza/
  proszę skorzystać z naszej pomocy - aleksandra.olszewska@saf.com.pl, tel 519 302 178
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...