Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie na hamburgera w Lublinie, gdzie na ormiański szaszłyk?

Utworzony przez łysy z Brazzers, 22 lutego 2015 r. o 11:15 Powrót do artykułu
Jedząc kebaba zasiedlasz araba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stop kebabom i arabom STOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nie promujecie polskich szaszłyków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy burger w Lublinie jest w knajpie Red Rock City na Skłodowskiej. Trybunalska jest przereklamowana, robi się tam masówa jak w Szewcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem, jadłem - tak spieczonej suchej bułki nie ma nigdzie. wołowina niedosmażona (prosiłem o dobrze wysmażonego burgera), słabo przyprawiona,    najlepszy burger jakiego jadłem -to do tej pory w KUŹNI na Solidarności.   Co z innymi restauracjami - wspomniany Red Rock czy JeszBurger czy inne?     PS. dlaczego nie wspiera Dziennik Wschodni polskich restauratorów - szaszłykowców (skoro o nich mowa)? Co na temat szaszłyka z al. Warszawskich?     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem, jadłem - tak spieczonej suchej bułki nie ma nigdzie. wołowina niedosmażona (prosiłem o dobrze wysmażonego burgera), słabo przyprawiona, 
Ten opis dotyczy RedRocka - w mojej opinii - nieumiejętnie zacytowałem przedmówcę.   Celem dalszego sprostowania - następnie również zapytałem o RedRocka - chętnie poznam opinię innych, szczególnie krytyków z gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Trybunalskiej hamburger suchy i niesmaczny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie raz jadłem red rock i zawsze było spoko co do bułki i wołowiny na pewno lepiej niż np w stół I wół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kebab to kebab w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na hamburgera niebawem będzie można pójść do Baru Nóż. Wcześniej smażyli w Radości. Robią pyszne hambrgery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fffffgasrkdy.f.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...