Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znaczy się, że marszałek nie tylko w sprawach związanych z nieprawidłowościami w przyznawaniu dotacji korzysta z jurysdykcji służb wojskowych? Bida będzie jak jakiemuś kelnerowi przyjdzie do głowy ujawnienie nagrań z udziałem polityka PO, który wie więcej niż przyszły koncesjonariusz wydobycia polskich kopalin.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę że pan od pierogów ;-) znów na łamach PR-asy, słuszną linię obiera nasza władza, słuszną linię. ;-) ;-) ;-)
0
mam rodzinę w Zagłębiu , pozostałości po kopalniach to brak wody w studniach, spękane domy syf kurz i zdegradowane na amen środowisko i to wszytko za parę złotych pensji chyba się nie opłaci, a ZYSKI DO AUSTRALII, to ZWIAZKÓW ZAWODOWYCH NIE BEDZIE
0
Panie marszałku, ma Pan informacje mocno nieaktualne. Szyby kangurów będą w Bogdance jak tylko odkupią ją od Enei. Koalicjant Pana nie informuje?
0
Dla naszego regionu taka ilość miejsc pracy jest zbawienna. Co rusz nowe inwestycje, i to na pewno nie dzięki pis czy Palikotowi
0
jak zwykle peowiec wie lepiej niż inwestor, grabczuk szykuje się zapewne na prezesa.
0
mam rodzinę w Zagłębiu , pozostałości po kopalniach to brak wody w studniach, spękane domy syf kurz i zdegradowane na amen środowisko i to wszytko za parę złotych pensji chyba się nie opłaci, a ZYSKI DO AUSTRALII, to ZWIAZKÓW ZAWODOWYCH NIE BEDZIE
syf,smród i brud to ty masz u siebie na wsi, na śląsku i zagłębiu wsie są czyściutkie i nie śmierdzi tak jak u ciebie gnojem.
0
aleś się napocił wypisując te bzdury.
0
jak dowcipy na oficjalnych wystąpieniach już nikogo nie śmieszą to trzeba było na powaznie i  wyszło ,,,, śmiesznie
0
Dla naszego regionu taka ilość miejsc pracy jest zbawienna. Co rusz nowe inwestycje, i to na pewno nie dzięki pis czy Palikotowi
9000 to Australijczycy reszta to brudni górnicy i sprzątaczki.
0
za 12 lat jak dobrze pójdzie????? 3 lata koncesja+3 lata zmiana studium i planu zagospodarowania+3 lata dokumentacja+ 3 lata wykonanie kopalni .P.S. nie liczę boksowania z tymi od motylków i robaczków.Kupujcie kożuchy bo zima ma byc ostra i tym węglem nie popalicie.W mieście Siedliszcze terminal węglowy się zlasuje i tory zardzewieją.
0
Dzieśięć tysięcy nowych miesc pracy brzmi obiecująco. Powstanie też nowa infrastruktura gdzie ludzi też znajdą zatrudnienie. Warto pamiętać za czyich rządów zawarto porozumienie, bo tak już jest, że sukces ma wielu ojców.
0
Dzieśięć tysięcy nowych miesc pracy brzmi obiecująco. Powstanie też nowa infrastruktura gdzie ludzi też znajdą zatrudnienie. Warto pamiętać za czyich rządów zawarto porozumienie, bo tak już jest, że sukces ma wielu ojców.
a z Bogdanki ilu straci pracę ?
0
10 tys. albo 2 tys. nowych miejsc pracy. Jak zwykle PO delikatnie mówiąc "mija się z prawdą"
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: