Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie robić zakupy - najdroższe i najtańsze sklepy

Utworzony przez MIKI777, 10 marca 2010 r. o 13:51
WSZYSTKO ZALEŻY KTO SPONSORÓJE ARTYKUŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKO ZALEZY OD SPONSORA ARTYKUŁU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społem to jedna wielka chujnia. Ceny sa tam z Kosmosu ale i tak przebijają go małe osiedlowe sklepiki. Tego to już zdecydowanie powinni zabronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że raport na stronie w odnośniku, jest wprost "szalenie" rozbudowany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Społem" to najdroższa sieć spożywcza w Polsce, każdy to wie. Jedyna wciąż żyjąca sieć sklepów rodem z PRL-u. Ceny z kosmosu. Najtańsza spożywka w Lublinie (i w Polsce) jest w dyskontach "Biedronka" i "LIDL". Hipermarkety Leclerc, Real i Carrefour są droższe (chociaż wybór towarów jest tam dużo większy, to fakt). "Żabki" to malutkie sklepiki "na szybko", czyli alkohol od godz. 6.00 do 23.00, jakaś zagrycha i fajki. No i to koniec podsumowania zapyziałego małego rynku lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najtańsze zakupy robi się w sieci. w różnych serwisach które oferują różne okazje itd klika przykładów: okazje i promocje i jeszcze tu albo tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proste że najtańsze robi się w sieci :-) tym bardziej że w sieci też możesz znaleźć promocje i przeceny i bez przesady można powiedzieć, że kupujesz w nich oryginalne że za duuużo niższą cenę. mówię tu o serwisach w których są informacje o promocjach i ofertach z różnych sklepów. Takie serwisy z okazjami są o tym dobre, ze wcale nie zdziwiłabym się gdyby było tak, że organizują one różne przeceny, wyprzedaże i konkursy razem ze sklepami, żeby przyciągnąć ludzi a sklepom dać zarobić a my możemy kupić coś taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym sposobem na zakupy są zakupy przez internet. Bez kolejek bez pospiechu i dużo taniej:) Polecam www.szafa.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko, jeżeli sklep reprezentuje odpowiednią jakość za odpowiednią cenę. Natomiast jeżeli są to kiepskie towary a ceny kosmiczne, omijam takie sklepy szerokim łukiem. Np. lubię banany i generalnie jest jedna marka znana mi od lat, której ufam i często do niej wracam, tym bardziej, że co jakiś czas organizują konkursy, w których można wygrać. Teraz próbuję tu http://www.chiquita.eu/pl/pl/7marzen.html, w poprzednim mi się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwaczna sytuacją byłoby to, iż w czasie spowolnienia gospodarczego, kiedy płace rosną wolniej ceny ludzie mieli specjalnie wybierać produkty droższe bądz kupować je w droższych cenach. nie dziwi mnie więc wzrost wydatków Polaków w sieci (ma różne podloże, ale czysto ekonomiczne także), w dyskontach i innych miejscach gdzie można kupowac taniej. Ja i wielu moich znajomych często korzystamy z porównywarek i wyszukiwarek internetowych np. ceneo - aby nie przepłacic. Podobnie jest z usługami - zakupy grupowe albo ich wygodniejsze odmiany live shopping (np. fastdeal.pl) pozwalają na tańsze kupowanie. Moim zdaniem jesli coś jest do zdobycia taniej to należy z tej możliwości korzystać, jest to oznaka naszego rozsądku, bez niepotrzebnej manifestacji. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie polecam zakupy grupowe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marko napisał:
Dokładnie polecam zakupy grupowe.
a ja nie polecam twojej strony i przestrzegam, bo lepiej robić takie zakupy za pośrednictwem pewnych i sprawdzonych, bezpiecznych firm, a nie takich pchlich wynalazków. Uwaga! Bo można się nieźle przejechać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, ja kupuje tylko na sprawdzonych serwisach: groupon fastdeal itp. W tych mniejszych wydaje mi się, że jest wieksze ryzyko niedotrzymywania warunków wynikajacych z umowy:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie jestem przekonana co do zakupów grupowych, słyszałam, że wiele firm naciąga :/ i nie oferują w pełni wartościowych produktów :/ a tak to przeważnie kupuję różne rzeczy w sieci, bo jest znacznie taniej i jest szerszy wybór produktów ostatnio kupiłam sobie biurko biurowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja akurat wolę robić zakupy w internecie, bo zawsze mogę porównać sobie ceny w markowych sklepach z cenami na takich serwisach ogłoszeniowych różnice są niekiedy ogromne na tych samych produktach, ale pewnie wynika to głównie z marży jaką nakładają sobie duże sklepy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja większość rzeczy kupuję teraz w sieci, gdy zobaczyłam ile kosztuje u nas elektroniczny papieros a ile w sieci to prawie zawału dostałam :/ zresztą w sieci jest większy wybór, a w razie problemów można towar bez problemów zwrócić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak szukamy taniego sklepu to znajdziemy. Jak szukasz tylko taniego przedmitu to raczej nie... i kupisz drożej. Uzywam wyszukiwarek i stron takich jak allegro czy trudo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w ostatnim czasie coraz częściej kupuję ubrania w sklepach internetowych. Nigdy nie przepadałem za chodzeniem po sklepach a tak przed komputerem mogę sobie przejrzeć setki różnych rzeczy w jednym miejscu. W ostatnim czasie najchętniej kupuję ciuchy. Bardzo lubię na przykład sklep Ombre: http://ombre.pl/  w którym mają fajne sportowe ubrania - dobrej jakości a co najważniejsze w niskich cenach. W sam raz na moją studencką kieszeń :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najczęściej robię zakupy w internecie stawiam na wygodę, oszczędność czasową oraz w wielu przypadkach finansową. Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość, szybki czas realizacji:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo lubię złote wyprzedaże, można tam trafić na bardzo ciekawe okazje, a do tego naprawdę dobre jakościowo marki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...