Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie robić zakupy - najdroższe i najtańsze sklepy

Utworzony przez MIKI777, 10 marca 2010 r. o 13:51
Ja kupuję w necie głównie ciuchy, ale też takie rzeczy, których nie można dostać na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Empik. Mnóstwo produktów udaje mi się u nich ustrzelić za naprawdę dobre pieniądze. Zazwyczaj okazje są wybitnie dobre. Potrafią niektóre produkty oferować za połowę tego, co macie w innych sklepach - również stacjonarnych. Najbardziej mnie rozwalają z klockami Lego. Jeśli pójdziecie na promocje do marketu, to cena i tak będzie wyższa niż w Empiku bez promocji. A tak przynajmniej było w przypadkach, które sprawdzaliśmy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] jeśli o mnie chodzi to jest jeszcze coś na co można zwrócic uwagę ******polomarket.pl/polokarta/ Super promocje. [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Wam powiem ze teraz przed świetami chyba kazdemu z nas zalezy na tym zeby jednak korzystać z dobrych promocji i niskich cen. Ja tak jak przedmówczyni korzystam z promocji w Polo i kupiłam jajka L Marysia w naprawde dobrej cenie. Do tego to az 30 sztuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupujecie w aptekach online?? Zaczęłam korzystać z apteki doz.pl, oszczędność spora, w stacjonarnej kupuję tylko to co pilne, bo na doz to nawet leki na receptę można zamówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podobnie jak WY tez wybieram Polomarket. Przyznam ze jesli chodzi o sklepy to ten jest dla mnie zdecydowanym numerem jeden. Zawsze kupuje tu ulubione produkty duzo taniej. Jak chociazby Płatki o smaku karmelowo-kakaowym Leozaury , które moje dzieci uwielbiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najczęsciej to w Internecie, fakt. I macie rację, juz nie raz naciełam sie na jakieś strony, bo bardzo zależy mi na oszczednościach. Nie będe wymieniac tych złych, ale moge wymienić chociaż jedną dobrą. Ogólnie też cashbacki polecam wypróbować. Sama korzystam z Tipli, nic sie nie ppłaci, tylko jedno przekierowanie z ich strony io w sumie tyle, zakupy wyglądaja tak jak zawsze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię kupować w Carrefourze, ich marka własna jakość z natury to produkty od lokalnych dostawców w bardzo dobrych cenach, zauważyłam, że za podstawowe produkty płacę mniej niż w innych marketach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też lubię te produkty Jakość z Natury z Carrefoura. Zależy mi na tym, żeby kupować produkty dobrej jakości, a kupując te, wiem, że całą rodziną jemy zdrowo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] W  PoloMarkecie  maja swoje marki własne, bardzo atrakcyjne ceny i duzy wybór róznych produktów. Szczerze Wam polecam. [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...