Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie szukać dokumentów ze zlikwidowanych firm?

Utworzony przez Ogrod-NIK, 22 lipca 2008 r. o 22:44
Ty, pracujesz przez niemal cale zycie, miesiac w miesiac placisz obowiazkowe skladki, utrzymujesz z nich armie urzednikow a oni Ci mowia udowodnij nam, ze masz miec tyle i tyle . A oddajcie wszystko co zagrabiliscie to sobie ksiegowe i referentki zatrudnimy co nam wszystkiego przypilnuja. Miliardy utopili w niedzialajacy nalezycie system informatyczny zamowiony u kolesia kolesi powiazanych z kolesiami z WSI i teraz udawadniac jeszcze masz, ze cos Ci sie nalezy. Takiej psychuszki wobec wlasnego gatunku to nawet Orwell w "Folwark zwierzecy" nie przewidzial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS nie ma pomagać w poszukiwaniu zlikwidowanych zakładów borykam siE z tym tematem już od dawna mam już dosyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam dwie sprawy w Sądzie w Katowicach niemam zarobków bo Huta Kościuszko istnieje ale odpisali że do 1982 r spalone Spółdzielnia odzierzowa im Sępołowskiej w bytomiu oddział Chorzów ul . Nowotki też spalone zarobki ten zakład zlikwidowany piszę do archiwów i nikt mi zarobków nie przysyła piszą że spalone mam 832zl na rękę a w tych zakładach zarabiałam więcej jak Górnik miałam bardzo wysokie zarobki teraz mam głodową emeryturę . Zakłady potrzebowały to bardzo dużo nadgodzin niedziele i święta ZUS niema zarobków indywidualnie tylko jeden worek dla całego zakładu w Hucie pracowałam na Akcesori za 8godzin 33tony przerzuciło się przez ręce płytki wiązary szyn kolejowych , aw Zakładzie krawieckim akord morderczy i dodatkowo brałam do domu pracę zarabiałam na tamte czasy ponad 2tysiące 10 lat przed emeryturą gdzie zakłady istniały pytałam w ZUSie w Sosnowcu czy mam wszystko pani przejrzała powiedziała że jest wszystko w porżądku ,i jaki to był porządek jak niebyło zarobkó w jak Był Miller w Sosnowcu to mu wygarnęłam ż e podpisał spalić zarobki przyznał racje ludzie na niego krzyczeli chańba i się ulotnił tak my na Polskę pracowali w pocie czoła teraz mamy biedę nie do opisania na nic nie starcza a jak się ma 68l to niema pracy jestem rozgoryczona jak z nami Polska postąpiła takich jak ja jest pótora miliona niema sprawiedliwośći
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...