Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizzerie Lublin. Nasz ranking 10 najlepszych pizzerii

Utworzony przez Judi, 15 lutego 2015 r. o 12:01 Powrót do artykułu
 W tych lokalach z rankingu muszę przyznać, że nie byłam.
może pomyliłaś wsie? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam pizzerie lubelnia kolo miedzy plaza a kfc na lipowej, naprawde robia pyszna pizze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
santos nie polecam. byłem kilka razy i szału nie było. osobiście wolę Sarmate.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia - jak każdy tego typu tekst będzie miał zaraz najwięcej komentarzy właścicieli pizzerii, a nie klientów.   Jeżeli chodzi o Al Nero, to nie ma się czym chwalić - owszem - pizza robiona na oczach, ale ewidentnie widać, że przez dorabiającą studentkę, a sama pizza była tak wyjarana, że chyba lepiej było pójść do supermarketu i kupić mrożoną.   To moja opinia, bo tam akurat byłem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acerna ma najgorszą pizzę w Lublinie. Po dwóch razach myślałem, że może mam pecha, po trzeciej prróbie zrezygnowałem. Masakra. Nigdy więcej.
Konkurencja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam pizzę na stacji Lukoil niedaleko zamku naprawdę pyszna i mają teź na kawałki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nazwa PIZZA byłą znakiem zastrzeżonym to właściciele Acerny za jej używanie od samego początku gnili by w lochu za profanacje jakie serwują pod tą nazwą.
Konkurencja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrą pizzę można zjeść w Radzyniu Podlaskim w Co Co De u prawdziwego Włocha. Inna niż wszystkie. Smakuje wyśmienicie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam pizzę w indexie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawniej pizza w Accernie była rewelacyjna ale od paru lat jej jakość pogorszyła się znacznie (wraz ze zmianą nazwy-chyba Atrium czy jakoś tak...) i ten lokal omijam szerokim łukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam gorąco pizze i nie tylko w restauracji Dolce Vita, cudowne ciasto, świeże dodatki, ciepła domowa atmosfera, prawdziwa włoska kuchnia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC Pizza - najlepsze polskie placki jakie jadłam. Dużo opcji bezmięsnych, zioła i świeże autorskie sosy. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam Montownie Pizzy na przeciwko polibudy !!! tanio duzo świeżo smacznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrą pizzę można zjeść w Radzyniu Podlaskim w Co Co De u prawdziwego Włocha. Inna niż wszystkie. Smakuje wyśmienicie!!!
To napisałam ja sam Włoch, we własnej osobie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam Fabrykę Pizzy ,nie wiem dlaczego tu jej nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabryka Pizzy - beznadziejne ciasto i składniki - cena kosmiczna. (dlatego nie ma jej w tej zestawieniu :) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam pizzerię Ence Pence, zamawiałam kilka razy i nigdy nie było skuchy. Smaczna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista ciekawa, ale z najlepszych brakuje tutaj pizzerii gdzie naprawdę wiedzą jak przyprawić pizzę. Polecam: Lubelnia koło KFC, oraz Plackarnia na Czechowie. To moje ulubione dwa lokale w całym Lublinie, właśnie ze względu na to, że 1) nie szczędzą składników i 2) wiedzą co danej pizzy doda smaku, nie wciskając na chama wszystko co wlezie w minimalnych ilościach. Nie wspomnę 3) o cenach, np. pizze typu gigant w tych lokalach można dostać w cenie 1 dużej z innych lokali. Delizioso!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO ENCE PENCE!!!!!Z KAPRYSOWEJ  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chyba jakiś żart! Pizza U Szewca? Zaraz pojawi się artykuł mówiący o tym, że Czarcia Łapa w kolejnym rankingu robi najlepsze kebaby w woj. lubelskim. Że-na-da! Brakuje przede wszystkim Aventino rankingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...