Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Artykuł sponsorowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gesie sprawki sa spoko:) jescze polecam pstrągowo na zółtańcach kolo chełma, ranczo u budrysa w strupieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na utrzymaniu niepracującą żone i 2 dzieci. Zarabiam 1600 brutto.Nie znalzłem informacji, gdzie możemy dobrze zjeść za 8-10 pln na rodzine?
Kuchnia Brata bAlberta byłaby dla Was w sam raz :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja Słoneczna w Okunince nad j. Białym :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja Słoneczna w Okunince nad j. Białym :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na utrzymaniu niepracującą żone i 2 dzieci. Zarabiam 1600 brutto.Nie znalzłem informacji, gdzie możemy dobrze zjeść za 8-10 pln na rodzine?
najlepiej wybrać się w gości do rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nie masz pełnego etatu? Minimalna płaca to 1700 brutto. Ja zarabiam mniej więcej 15 razy tyle co Ty, też mam dzieci, a mimo to moja żona pracuje w swoim zawodzie (tak, jest po studiach) za mniej więcej 1800 brutto... Może Twoja też by się do pracy wybrała? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodze po restauracjach bo zwyczajnie szkoda mi kasy,to kretynizm aby wydać za jakieś fanaberje polane innym kremmmem a na drugi dzień i tak poczuć pod sobą smrodek jak po zwykłej pizzy.
to przynajmniej w słownik ortograficzny zainwestuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lola boska i nieomylna istoto,fakt byka zrobiłem,ale czy ty nie masz w swoim zdaniu przynajmniej dwóch???Bo chyba wypowiedż zaczynamy z dużej litery,a kończymy kropeczką. :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak polakowi wilkiem wnioskujac z ponizszych komentarzy ;) hahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doskonałe porady dla przeciętnego Kowalskiego ! jeszcze Sulisz zapomniał , że wypada taką rodzinkę załadować do rodzinnego samochodu , który można bez problemu nabyć w kilku lubelskich salonach . już od 69 900 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie chodze po restauracjach bo zwyczajnie szkoda mi kasy,to kretynizm aby wydać za jakieś fanaberje polane innym kremmmem a na drugi dzień i tak poczuć pod sobą smrodek jak po zwykłej pizzy."...- szkoda mi ciebie szaraku :)
ty jesteś za to umysłowym szarakiem. lub gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajazd drob urszulin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to ja polecam Kazimierz Dolny a tam same przysmaki : szczur grillowany w ziołach podawany na sposób azjatycki kurze pazurki w galarecie po staropolsku zupa z krokodyla i chipsy z pasikoników Na deser żabi skrzek na musie rabarbarowym . Pychotki polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Pstrągowo na żułtancach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam pierogi u mojej mamy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Valentino odradzam! Niedawno chcieliśmy zjeść tam obiad z rodziną. Czekaliśmy prawie godzinę, w czasie której nawet kelnerka nie raczyła podejść do nad i poinformować, dlaczego tak długo czekamy. Po godzinie wyszliśmy z lokalu-nadal głodni. I nie byliśmy jedyni. Na sali zajęte były jeszcze 2 stoliki, wszystkie obsługiwane z wielkim poślizgiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem szarakiem,po prostu myślę racjonalnie.
Racjonalnie na poziomie szaraka :P  gdyby wszyscy byli tacy jak ty to nic tylko sie pochlastac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworek Jabłonna <3 Pod Strzechą u Braci Mazur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam jak redaktor jeździ z Warszawy do Kazimierza Dolnego, że po drodze ma Wąwolnicę? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...