Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polecam http://www.dworsanna.pl/dwor-sanna Dwór Sanna dobre jedzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Valentino odradzam! Niedawno chcieliśmy zjeść tam obiad z rodziną. Czekaliśmy prawie godzinę, w czasie której nawet kelnerka nie raczyła podejść do nad i poinformować, dlaczego tak długo czekamy. Po godzinie wyszliśmy z lokalu-nadal głodni. I nie byliśmy jedyni. Na sali zajęte były jeszcze 2 stoliki, wszystkie obsługiwane z wielkim poślizgiem.
  Potwierdzam - była u nas ostatnio taka dziwna rodzina. Z sześcioro ich było. Dwa duże i cztery małe. Rozłożyli koc na podłodze i siedli na nim. Poprosili o schabowego - 1 na 6 osób. Prosili żeby był bez mięsa. Tośmy z godzinę kombinowali jak zrobić schabowego bez mięsa. W końcu szef kuchni wymyślił że damy im racucha z mamałygi. Kiedy niosłam rzeczonego racucha to ukradkiem wyszli. Zabrali ze sobą solniczkę i serwetki.. został po nich tylko koc.. Kelly Nerka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajazd drob urszulin
Potwierdzam bardzo fajny lokal. Byłam przy okazji zwiedzania Poleskiego Parku Narodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj jest jakas lista knajp w chelmie ***s://bezfarmazonu.pl/tag/gdzie-zjesc-w-chelmie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić restauracje U Hanysa w Miłocinie. Czasami robimy sobie wycieczki z rodzinką i tak planujemy trasę żeby tam zjeść obiad. Zawsze jest pysznie i miło. Spoko lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Restaurację Tymotka nad zalewem Zemborzyckim, ***tymotka.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...