Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Geografia Rozszerzona

Utworzony przez Tequilla, 24 listopada 2010 r. o 21:00
miałam dzis rozszerzenie z geografii wiec z tego co pamietam było: - SPORZĄDZIC PODZIALKE LINIOWĄ DO MAPY -UGRUPOWANIA POLITYCZNE W KTORYCH JEST POLSKA - COS Z ROLNICTWEM EKOLOGICZNYM - AMPLITUDA TEMPERATURY I OPADÓW OBLICZYC DO DIAGRAMU -ZAZNACZYC NA MAPIE 3 WOJEWODZTWA W POLSCE DO ZADAN Z ROLNICTWEM -RODZAJE SKAŁ -JĘZYKI: CZYLI JAKI URZEDOWY W PODANYCH I DO JAKIEJ GRUPY JEZYKOW NALEZY -WADY I ZALETY ELEKTROWNI ATOMOWEJ KTORA MIALABY BYC WYBUDOWANA W POLSCE ZAZNACZYC NA MAPIE SWIATA KILKA OBIEKTOW, TAK JAK CIESNINY CZY WIELKA RAFA KORALOWA -STREFY KLIMATYCZNE I RODZAJ KLIMATU PODANYCH STACJI BADAWYCH: Z TEGO CO PAMIETAM TO OSLO NORWEGIA ATENY I cos jeszcze -4 MAPY POLSKI I ZAZNACZONE NA NIEJ POWIERZCHNIE LASÓW DOMINUJACYCH W ROZNYCH REGIONACH POLSKI, PODPISAC Z PODANYCH JAKIE TO DRZEWA - OBLICZYC POWIECHNIE JEZIORA W TERENIA WIEDZAC ZE NA MAPIE JEST 4,6CM KWAFRATOWYCH SKALA MAPY TO 1 : 50 000 - POWODY DLA KTOREGO WZROSŁO ROLNICTWO EKOLOGICZNE W POLSCE W LATACH 2004-2006 -ZAZNACZYC NA RYSUNKU NOC POLARNA I DZIEN PRZY KATACH PADANIA PROMIENI SL - OGOLNIE ZADANIA Z CZASEM, STREFY CZASOWE, NP ILE JEST STREF CZASOWYCH W ROSJI ALBU W KTORYM Z PODANYCH MIAST Z MAPY WCZESNIEJ WZEJDZIE SLONCE ogolnie matura była trudna, miałam ją o 7 rano zero skupienia, no ale do maja moze ogarne materiał, pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale na 100% to było bo ja na innym forum znalazłam ze było :geneza Bałtyku, utwory i formy polodowcowe, chmury, ludność Polski, obliczanie rozciągłości południkowej i równoleżnikowej, praca z mapą - azymut itp no i nie zgadza się z tym co ty napisałaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie było to, z tym ze w srode czyli inny termin niz ogolnie podany wiec moze moja skzola cos zmienila w kazydm badz razie to miałam, do tego jeszcze chmury i zjawisko scierania sie płyt litosfery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...