Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gessler wykończyła Jesz Burgera, a sama nie płaci pracownikom?

Utworzony przez Lutek, 6 października 2010 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Ów kucharz jest łysy i ma na imię Bogumił (nie Bogdan)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pikuś bo jej były wisi na 20 mln a ona przejęła jego restauracje uniemożliwiając komornikowi położenie łapy na tym interesie. Ale takich kapitalistów stworzył Balcerowicz. Działanie prymitywne ale jak widać skuteczne bo oni ciągle trwają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam aspekty medialnego zauroczenia szybciej ludzi z "Jesz Burgera" żywcem "pożrecie" niż w powyższy materiał o M. Gessler uwierzycie. Ten problem już dawno został zdefiniowany i po imieniu nazwany, a nazywa się "paradygmat". Zmień paradygmat, a zmieni się Twoje postrzeganie świata. Ten paradygmat się zowie "media zawsze pokazują tylko prawdę". Żeby było łatwiej z paradygmatami w przyszłości walczyć to wykorzystuj jedna ze zdobyczy XXI wieku czyli internetu - tym razem wpisz sobie w Google "długi Adama Gesllera". Miłej lektury i mniej w życiu złych paradygmatów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jesz chwyta się ostatniej deski ratunku oczerniając gessler. nie wierzę w to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
To pikuś bo jej były wisi na 20 mln a ona przejęła jego restauracje uniemożliwiając komornikowi położenie łapy na tym interesie. Ale takich kapitalistów stworzył Balcerowicz. Działanie prymitywne ale jak widać skuteczne bo oni ciągle trwają.
I taki stan trwa mać - przepraszam - ma trwać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona ma za zadanie wykańczać Polskie lokale gastronomiczne,aby inna nacja wyróżniająca się długimi pejsami mogła wykupić te lokale za tak zwany "psi grosz{" i zacząć złoty interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tymczasem tygodnik "Takie Jest Życie" dotarł do kucharza[...]" Dajcie se siana z takimi rewelacjami z tygodnika dla kobiet niekoniecznie pracujących miast i wsi. D.W. stale obniża poziom i niedługo dołączy do grona pism relacjonujących "historie z życia wzięte"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie mi w którym miejscu programu o jeż Gesslerowa gani właścicieli za niepłacenie pracownikom? Chyba oglądałem inną wersję. W mojej wersji to pracowniczka powiedziała, że jej nie płacili przez trzy miesiące! Trzymajmy się faktów a nie pomówień. Największym problemem jesza było odmrażane po 10 razy mięso, brudny grill i własna wizja łysego właściciela. Skoro wiedział lepiej to po co prosił ją o pomoc? Po co wogóle ten program? Sam przecież zaprosił Gesslerową do swojej knajpki! Druga sprawa: "Nie wziąłem tej pracy, bo się dowiedziałem, że szefowa nie płaci. " To skąd wiedział, że nie płaci? Ludzie gadali? SAm nie pracował tam i wie, że nie płacą? W programie Gesslerowej mamy zeznanie pracowniczki, która twierdzi, że jej nie płacili. Bogumiłek twierdzi też, że pracownicy jarają trawę po kiblach. To wina Gessler, że zalegaliście 30 000 za składki do zusu za pracowników??? Moi panowie - umowa to rzecz święta, zwłaszcza umowa o pracę. Powiedzcie mi jak nazywa się ktoś, kto łamie umowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już decydujecie się na takiego newsa, to warto jest samemu dotrzeć do osoby, która wypowiada się na temat Gessler, a nie cytować gazetkę ,którą ktoś przyniósł do redakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie zacytować: "Takie jest Życie czytają kobiety w średnim wieku, mieszkanki małych i średnich miejscowości, z wykształceniem zawodowym i średnim, posiadające dzieci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G napisał:
Pozwolę sobie zacytować: "Takie jest Życie czytają kobiety w średnim wieku, mieszkanki małych i średnich miejscowości, z wykształceniem zawodowym i średnim, posiadające dzieci"
no o co chodzi? lubelszczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz Gesslerowa sie po takim ciosie medialnym nie podniesie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli rozczochrana "ekspertka" jest zwykłą hipokrytką .... żałosna baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinek napisał:
czyli rozczochrana "ekspertka" jest zwykłą hipokrytką .... żałosna baba
Słuchaj boguś czy jak się tam nazywasz... To wy nie płaciliście ludziom kasy na jaką się z nimi umówiliście i to jest fakt potwierdzony kontrolą pipu. 30 000 zł, na tyle oszukaliście swoich pracowników... O tyle mniej dostaną emerytury przez wasze złodziejskie lubelsko wschodnie zagrywki... Czy w Polsce b to jest normalna codzienna praktyka? Czemu tak bronicie tych ludzi, którzy okradali waszych i swoich rodaków? Przecież oni powinni iść do pierdla za to a nie na piedestał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geslerowa nie placi ludziom - to samo co swego czasu niejaki Tyminski bil zone. Jak to odszczekali bylo po niewczasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiktor napisał:
Pokażcie mi w którym miejscu programu o jeż Gesslerowa gani właścicieli za niepłacenie pracownikom? Chyba oglądałem inną wersję. W mojej wersji to pracowniczka powiedziała, że jej nie płacili przez trzy miesiące! Trzymajmy się faktów a nie pomówień.
ale mowila w innych programach, czytaj ze zrozumieniem. w srodku artykulu jest napisane, ze pracownica to powiedziala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
denis napisał:
ale mowila w innych programach, czytaj ze zrozumieniem. w srodku artykulu jest napisane, ze pracownica to powiedziala.
No widzisz. Ale to była pracownica jesza. A ten gość z artykułu nigdy nie był pracownikiem gesslerowej. Nie wie więc czy płaci czy nie. A ludzie wszystko powiedzą jeżeli im zapłacić wystarczająco dużo... Tymczasem kontrola pipu wykryła, że właściciele jesza oszukiwali pracowników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaa, jak "Takie Jest Życie" napisało, to musi być prawda. Wprawdzie ta ostatnia z trzech prawd, ale zawsze prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to opiniotwórczy tygodnik "Życie na Gorąco"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...