Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gigantyczny wyciek danych z systemu PESEL. ABW sprawdza kancelarie komornicze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2016 r. o 15:00 Powrót do artykułu
to sie teraz posypia pozwy w e-sadzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile pożyczek będzie nabranych, tylko ja bierzecie to od tych co mają za darmo 500+, to lekko im przyszło i moze lekko pójść, bo ja zapieprzam 40 lat na chleb i mi nikt nie daje za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki efekt jak na prawo i lewo daje się dostęp do systemu PESEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie muszą się martwic że ktoś weźmie na mnie pożyczkę bo to niemożliwe jak ma się taki niski dochód mimo że się pracuje na pełnym etacie i sporo zadłużenia a ten bank który by udzielił łamie przepisy o tak zwanym minimum i można to zaskarżyć a nawet domagać się odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak teraz ktoś weźmie kredyt na mnie to niech sobie ci komornicy to spłacają, bo ja nie mam zamiaru. państwo polskie pozwala na kradzież a teraz daje rady - co zrobic by sie zabezpieczyć.... to ja pytam - dali się okraść zmoich danych a teraz ja mam się matrwić? a s***ajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wogóle to dlaczego udziela się kredyty na same dane osobowe baz sprawdzenia czy to ten człowiek. To po co są zdjęcia na dowodach? Chyba w celach identyfikacji, tak? A nie daje się komuś kasę tylko na podanie samych danych osobowych, bez spojrzenia na twarz, czy to ta osoba co na zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo , chociaż krzyżyki wiszą po bankach , to jednak one przy udzielaniu kredytów nie kierują się wartościami chrześcijańskimi , banki zarabiają na kredytach. im więcej tym lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...