Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gilowska: Profesor Religa uratował mi życie

Utworzony przez kicha, 9 marca 2009 r. o 07:51
Lubelszczyzna szczerze nienawidzi Zyty za to że tak zmarnowała naszą szansę Za sprawą tak niedolnych uwikłanych w nałogi i układy posłów jesteśmy zapóźnienie i bez perspektyw Skarbowość nienawidzi jej szczególnie bo tak beznadziejnego ministra jeszcze nie miała i oby nie Jedno ma pewne - będzie trudno ją zapomnieć a wspominać można jak najgorzej Życzę... "coś tam coś tam".....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kichy:Lubelszczyzna to Kicha ?!-zastanów się jakie brednie piszesz-polecam wizytę u psychiatry...Swoją nienawiść wsadz sobie w ....i nie obrażaj Pani Zyty Gilowskiej a jeszcze więcej szacunku dla zmarłego Profesora Religi zachowaj prostaku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceniłem pana profesora jako lekarza i żal mi, że juz nie żyje. Ale co do Gilowskiej to"Kicha " ma rację. Sprzedała sie PIsowszczykom dla stanowiska i tyle! To żenujace po prostu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal prof.Religi chociażby z tego powodu że mógłby uratować więcej tak wartościowych ludzi jak p.Gilowska, była jak do tej pory najlepszym ministrem finansów bo przybłęda Vincent bez peselu jest pośmiewiskiem i kompromitacją rządu, Polskiego rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
59096=r napisał:
Ceniłem pana profesora jako lekarza i żal mi, że juz nie żyje. Ale co do Gilowskiej to"Kicha " ma rację. Sprzedała sie PIsowszczykom dla stanowiska i tyle! To żenujace po prostu!!!
Trochę historii i wszystko będzie jasne. Jak pamiętam to PO zrezygnowało z Pani Gilowskiej. Mniej masła i pamięć wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZYTA MORGENSTEIN VEL ZYTA GILOWSKA , WYSTAPILA Z PO 21 MAJA 2005 W ZWIAZKU Z OSKARZENIAMI O NEPOTYZM. ZARZUCANO JEJ, ZE ZATRUDNILA W SWOIM BIURZE POSELSKIM SWOJA SYNOWA ORAZ OPLACALA PRACE SWOJEGO SYNA PAWLA GILOWSKIEGO , JAKO EKSPERTA BIURA PRAWNEGO Z PIENIEDZY PRZEZNACZONYCH NA OBSLUGE BIURA...wiecej o Zycie Morgenstein na www.polonica.net w dziale : LISTA ZYDOW- ZYDOKRACJA W ZNIEWALANEJ POLSCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej urodzić się żydem i życiem swoim okazywać miłość Polsce, niż urodzić się Polakiem nic sobą nie reprezentować, a za nadrzędny cel życia przyjąć nienawiść względem ludzi i Boga (co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej o prof. Relidze na polskim niezaleznym portalu www.polonica.net w dziale Lista zydow - zydokracja w zniewalanej Polsce.www.polonica.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...