Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ginekolog zamiast USG piersi zalecił "macanie przez kolegę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 kwietnia 2017 r. o 11:22 Powrót do artykułu
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. kilku kolegów pewnie się teraz do niej odezwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie ma chlopaka czy kolegów to ja chętnie zbadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz źle trafił z humorem. Następnym razem będzie wiedział, że osoby otyłe traktuje się z uśmiechem i nie wolno ich drażnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez moge pomacać. Poproszę nr tel i jakies lepsze foty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licho go wie czemu sie obrazila moze jest lesbijką albo nie ma chłopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co ma powiedzieć facet z grupy ryzyka, któremu trzeba badać prostatę "per rectum' ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewno liczyła na "bzykanko" bo widać że nie ma chłopaka i się zawiodła. Nawet lekarz nie miał na nią ochoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lekarz źle trafił z humorem. Następnym razem będzie wiedział, że osoby otyłe traktuje się z uśmiechem i nie wolno ich drażnić.
Ten artykuł źle to opisuje, tam nie chodziło dziewczynie o to, że lekarz sobie dowcipkował tylko o to, że dowcipkował i nie wypisał jej skierowania na badanie USG. Ja też jestem w grupie ryzyka, nawet większej, bo mam mutację genetyczną zwiększającą ryzyko zachorowania na raka piersi i pomimo 'macania' piersi regularnego to i tak muszę robić sobie USG, nawet ostatnio takie USG wykazało u mnie guzki w piersi. Były małe, więc macanie moje i mojego narzeczonego, choć regularne, niczego nie wymacało. Gdybym spotkała tamtego ginekologa to być może też bym nie dostała skierowania. Media niepotrzebnie skupiają się na tym aspekcie niewybrednych dowcipów lekarza. Też mi się paru takich trafiało, co walili gadki, po ułyszeniu których wiele kobiet pobiegłoby do telewizji, ale w sumie mam to gdzieś, nie każdy żart mnie rozśmieszy, ale nie pobiegłabym z tym do telewizji. Ta dziewczyna też by pewnie nie pobiegła, bo uwierz mi, my kobiety tyle się zasłuchamy w życiu podobnych tekstów, że gdybyśmy chciały każdy zgłaszać to byśmy nie wychodziły z redakcji. Ale jak idziesz po skierowanie na poważne badania, ale go nie dostajesz, bo przecież facet może ci je zmacać to cóż, miarka się przebiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraśniku zaleciłby zapewne zawierzenie maryjce. To pomaga miastu to i kobietom też pomoże !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak zawierzyć michnikowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko w jak najlepszym porządku. Lekarz wiedział co mówi tylko to potorocie chcialo błysnąć ...no ale to brunetka i to widać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz wyobrazcie sobie, ze idziecie do lekarza w sprawie prostaty, a lekarka wam mowi "a to niech kolezanka wam konika pobuja i paluszkiem w *** pogmyra"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi lekarza, z przymrożeniem oka pewnie to powiedział, a teraz wielka afera ponieważ dziewczyna z żartów robi wielkie halo, żenada... na dodatek będzie miał problemy z pracą, gratulacje dla dziewczyny za bycie "Grażyną"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szkoda mi lekarza, z przymrożeniem oka pewnie to powiedział, a teraz wielka afera ponieważ dziewczyna z żartów robi wielkie halo, żenada... na dodatek będzie miał problemy z pracą, gratulacje dla dziewczyny za bycie "Grażyną"
No właśnie ten artykuł źle opisuje całą sytuację, bo dziewczyna nie czepiała się o żarty tylko o to, że nie chciał jej wypisać skierowania na USG chociaż jako osobie będącej w grupie ryzyka takowe jej przysługiwały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Januszku", ta dziewczyna poszła do lekarza z konkretnym problemem a nie dowcipów marnych wysłuchiwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się, co piszecie. "Z przymrużeniem oka"?? "I wszystko w jak najlepszym porządku. Lekarz wiedział co mówi"??O wątrobie, czy o nerkach tak by nie żartował. Złamane zostały podstawowe prawa człowieka i pacjenta. Dziewczynie należy się szacunek i poczucie bezpieczeństwa, a nie szowinizm i mizoginia. Gratuluje jej odwagi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona nie powinna się obrażać, bo to są badania w wydaniu pisowców, a jeszcze lepiej by było jakby zwróciła się z tymi badanami do księży, ot, młoda dziewucha, badali by ją na przemian po kilku księży i ciągle by coś wynajdowali aby ją dalej badać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoda feministka, nie wie że kobiety to lubią. Współczuję. A poważnie to słychać że maleństwo nie zna życia, jakaś wychuchana egoistka obrażajaca się na wszystkich, wychowana w mieszkaniu bez ojca. To jej potrzebna jest terapia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMACAM ZA DARMO A RACZEJ ZBADAM ZA DARMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macanie jak macanie, ale pani Michalina bardzo ładna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...