Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinni na tym obelisku dopisać ulubioną żydowską sentencję..."Wasze ulice nasze kamienice".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech gmina żydowska zajmie się oprzątnięciem swoich terenów w lubartowie, bo wstyd mając takie chaszcze na działce w samym centrum miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel  w żydowskiej szkole na terenach okupowanych przez Izrael uczy uczniów, że tam, gdzie choć jeden żyd postawił swoją nogę, tam jest państwo żydowskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi wstyd za te głupawe komentarze poniżej. Urodziłem się w Łukowie. Z Łukowa pochodził mój dziadek, pradziadek. Jeżeli ktoś nie jest w stanie zrozumieć że połowę miasta/tych którzy nie tak dawno byli Waszymi sąsiadami/ wywieziono do Treblinki a dużą część na miejscu brutalnie rozstrzelano i ktoś tak durnie komentuje artykuł to ja za takiego głupiego niedouczonego gnojka jestem zmuszony przeprosić. Mam pytanie do tego gówniarza. Czy aprobujesz gnojku fakt wy mordownia kilku tysięcy ludzi . Lubisz gdy ktoś na oczach rodziców zabija ich dzieci. Podnieca Cię gdy na oczach mężów gwałcone są kobiety,a gdy mąż broni żony zostaję zakatowany młotkiem. Jeżeli Cię to bawi to ja Twój rodak życzę Ci właśnie takiego losu. Artur Jaroszkiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka Polska daje kase na polskie cmentarze na wschodzie.A tu ma sie dokladac polski urzad miasta?Bez antysemityzmu .Ale cyfra sie nie zgadza. Chce Izraela odbudowac cmentarze to niech zaplaci z wlasnej kieszeni. Nikt im nie bedzie przeszkadzal tylko niech dbaja o to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...