Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Garbów: Przed domem zamarzł 54-latek

Utworzony przez Stokrotka25, 9 grudnia 2012 r. o 18:52
Ludzie przepraszam, ale bardzo interesuje mnie poziom wykształcenia Pani/Pana, które to napisał. Bo z tego co widzę to pojęcia odwróconej piramidy czy zainteresowanie potencjalnego czytelnika jest dość nie znane autorowi, żeby nie powiedzieć, że wcale go nie zna. Przykro mi, ale poziom i polot tekstu na poziomie: "Faktu". Gdzie ta gazetę usprawiedliwiam, bo celem redakcji jest sensacja i niesprawdzona informacja. Ale widzę, że nasz "Dziennik Wschodni" też co raz bardziej schodzi na psy. Czy na prawdę nie ma już w Lublinie redakcji, w której pracują wykształceniu ludzie??? Już nie marze o dziennikarzach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Stokrotko po stylu powyższej wypowiedzi widzę,że nie zawyżasz poziomu.Wykształcenie mnie nawet nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w artykule tego typu nie chodzi główne o to, żeby zainteresować czytelnika sprawą? Może akurat to, że ktoś zwróci uwagę na artykuł przyczyni się do tego, że zwróci również uwagę na ludzi i uratuje komuś życie? Pewnie Stokrotka to studentka 1 roku dziennikarstwa czy innego pokrewnego kierunku, która wysłuchała na wykładzie metod przyciągania uwagi czytelnika i spzanuje wyrywkową wiedzą. To dobrze, ale akurat w tym przypadku to jest istotna sprawa a nie typu "Faktu" więc chyba musisz się jeszcze nauczyć odróżniać ważne sprawy od nieistotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no litości, kto w zimie kładzie się na dworze, chyba, że z powodu choroby, to tak, ratować, a jeżeli to pijak, no to jednego mniej, rodzina odpocznie od jego pijaństwa i być może awantur, bo pijacy są do tego zdolni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no litości, kto w zimie kładzie się na dworze, chyba, że z powodu choroby, to tak, ratować, a jeżeli to pijak, no to jednego mniej, rodzina odpocznie od jego pijaństwa i być może awantur, bo pijacy są do tego zdolni.
A nie słyszałe/aś słów Jana Pawła II że każde życie nawet najmniej istotne dla ludzi, ma większą wartość przed oczami Boga? Alkoholik z własnej winy, ale to chory człowiek, a w czym niby Ty jesteś lepszy/a od niego? Podejdziesz chcąc pomóc, a że to będzie pijak to zostawisz? Gratuluję wybiórczej empatii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzys napisał:
A nie słyszałe/aś słów Jana Pawła II że każde życie nawet najmniej istotne dla ludzi, ma większą wartość przed oczami Boga? Alkoholik z własnej winy, ale to chory człowiek, a w czym niby Ty jesteś lepszy/a od niego? Podejdziesz chcąc pomóc, a że to będzie pijak to zostawisz? Gratuluję wybiórczej empatii
Chory człowiek szuka lekarza,pomocy.Alkoholik chory na własne zyczenie mami wszystkich kolejnymi opowiastkami,obietnicami zmiany itp.Mam kochac alkoholika?wybacz nie potrafie.Skoro cytujesz JP II to ja przytocze słowa Biblii. A nie upijajcie się winem, w którem jest rozpusta; ale bądźcie napełnieni duchem, - Efezjan 5:18 Bo napisano: Jako żyję Ja, mówi Pan, iż mi się każde kolano ukłoni, i każdy język wysławiać będzie Boga. - Rzymian 14:11 Proszę was tedy, bracia! przez litości Boże, abyście stawiali ciała wasze ofiarą żywą, świętą, przyjemną Bogu, to jest rozumną służbę waszę. A nie przypodobywajcie się temu światu, ale się przemieńcie przez odnowienie umysłu waszego na to, abyście doświadczyli, która jest wola Boża dobra, przyjemna i doskonała.- Rzymian 12:1,2 Azaż nie wiecie, iż niesprawiedliwi królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie mylcie się: ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani pieszczotliwi, ani samcołożnicy, Ani złodzieje, ani łakomcy, ani pijanicy, ani złorzeczący, ani ździercy królestwa Bożego nie odziedziczą. A takimiście niektórzy byli; aleście omyci, aleście poświęceni, aleście usprawiedliwieni w imieniu Pana Jezusa i przez Ducha Boga naszego.- 1 Koryntian 6:9-11 Wszystko mi wolno, ale nie wszystko pożyteczno; wszystko mi wolno, ale ja się nie dam zniewolić żadnej rzeczy. - 1 Koryntian 6:12 Za literowki przepraszam,ale to złosliwosc rzeczy martwych.Nie do mnie ten post,ale autor wpisu wybaczy mi.Sorry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzys napisał:
A nie słyszałe/aś słów Jana Pawła II że każde życie nawet najmniej istotne dla ludzi, ma większą wartość przed oczami Boga? Alkoholik z własnej winy, ale to chory człowiek, a w czym niby Ty jesteś lepszy/a od niego? Podejdziesz chcąc pomóc, a że to będzie pijak to zostawisz? Gratuluję wybiórczej empatii
to posłuchaj też moich słów, obyś nie doznała bicia, poniżania, biedy z alkoholikiem, to zmienisz zdanie. Alkoholik to choroba, nie przesadzaj, jak tak ludzie chorują z powodu alkoholu to dlaczego pieprzony rząd nie zabroni jego wytwarzania i sprzedaży. Alkoholik zostaje alkoholikiem na własne żądanie, po cholerę zaczyna pić, wtedy jeszcze nie jest alkoholikiem. Siebie należy kontrolować, czy to w piciu, paleniu, pieprzeniu czy jedzeniu bo wszystko w nadmiarze szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzys napisał:
A nie słyszałe/aś słów Jana Pawła II że każde życie nawet najmniej istotne dla ludzi, ma większą wartość przed oczami Boga? Alkoholik z własnej winy, ale to chory człowiek, a w czym niby Ty jesteś lepszy/a od niego? Podejdziesz chcąc pomóc, a że to będzie pijak to zostawisz? Gratuluję wybiórczej empatii
to dlaczego nie weźmiesz pod opiekę do swego domu tych pijaczków, jakżeż taka katoliczka, kolejna co umie tylko mówić, czyny się licza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to posłuchaj też moich słów, obyś nie doznała bicia, poniżania, biedy z alkoholikiem, to zmienisz zdanie. Alkoholik to choroba, nie przesadzaj, jak tak ludzie chorują z powodu alkoholu to dlaczego pieprzony rząd nie zabroni jego wytwarzania i sprzedaży. Alkoholik zostaje alkoholikiem na własne żądanie, po cholerę zaczyna pić, wtedy jeszcze nie jest alkoholikiem. Siebie należy kontrolować, czy to w piciu, paleniu, pieprzeniu czy jedzeniu bo wszystko w nadmiarze szkodzi.
Podzielam Twoje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholizm to jest choroba z której nie da sie wyleczyć.Szkoda ludzi którzy muszą marznąć tylko dlatego że sa bezdomnymi.sami z siebie nimi nie zostali.podziękujmy rządowi za tych ludzi którzy albo nie mają odwagi podziękować albo nikt ich nie chce wysłuchać.Szkoda mi naszej POLSKI dla krórej biedniejsi są ci gorsi(co dla wielu znaczy alkoholik).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODEZWAŁY SIĘ WDOWY PO ZAMARŻNIĘTYCH MĘŻACH ! . OCZYWIŚCIE, ŻE ALKOHOLIZM TO CHOROBA ALE GŁUPIE BABY WYRZUCAJĄ MĘŻÓW Z DOMÓW KTÓRZY BŁĄKAJĄ SIĘ PO SIARCZYSTYM MROZIE I ... ZAMARZAJĄ (SIC?). MACIE ZAMARŻNIĘTYCH MĘŻÓW NA SUMIENIU I ŻEBY WAM KSIĄDZ ROZGRZESZENIA NIE DAŁ !. PODŁE BABY ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...