Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma znaczenia gdzie zagrają , jak wszędzie przegrywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kibicem Górnika Łęczna i życzę zespołowi aby utrzymał się w Ekstraklasie. Będę kibicował w kolejnych meczach. Uważam,że w końcu ktoś powinien wstrząsnąć tym towarzystwem odpowiedzialnym za doprowadzenie klubu do takiej krytycznej sytuacji. Gzie jest główny sponsor, który wykłada pieniądze wypracowane przez Górników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"aż cztery z trzech spotkań rozegrają na wyjazdach." Czyli Łęczna zagina czasoprzestrzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były szanse zmarnowane niestety szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nawet się utrzymamy to kontynuacja pracy Szatalowa to mega pomyłka . Dlaczego ? Historia sie powtarza walka o utrzymanie czyli stoimy w miejscu a tu trzeba postępu i nie tłumaczmy się budżetem itd. , bo pieniądze nie grają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak więc to ostatnie w historii trzy mecze w ekstraklasie Górnika Łęczna w Łęcznej.Frekwencja powinna być dobra,ponieważ na naszych oczach,Górnik na dobre,żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową.Powinniśmy godnie pożegnać i podziękować za walkę choć przegraną.Co prawda jeszcze nie koniec,za co przepraszam piłkarzy,ale ja jestem zwyczajnie realistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...