Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gratulacje dla naszych ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bełchatów pewnie chciał pociągnąć Górnika - zaciekłego rywala jeszcze z 1 ligi - za sobą. Żegnajcie, Bełchatowianie :)
0
brawo, chociaż Górnik powinien grać większość meczu w przewadze 1 zawodnika, nie wiem skąd pzpn bierze tych sędziów...
0
Wygrać z "juniorami" to nie problem, chociaż mało brakowało do sensacji !!! Zwycięstwo i utrzymanie cieszy - gratki !!! W Górniku tylko Prusak grał na swoim poziomie EXLigi.....reszta do wymiany !!!
0
bramki na wagę utrzymania padły w Chorzowie..
0
piszący to bez nazwiska autorze bez szkoły! Zawisza mimo, że kończy się na "a" to był facet z jajami. Ale ty uciekałeś z historii chyba...
0
No to mamy derby LZS w ekstraklasie, Nieciecza-Leczna!!! Oj bedzie sie dzialo.
0
Z takim składem niestety Górnik w przyszłym sezonie zleci z ligi. Czy w 2-milionowym województwie nie ma choćby 4-5 piłkarzy, którzy mogliby grać dla rodzimej drużyny? Razulis, Rudik, Hasani, Josu, Bozok, Bozić, Tanczyk - co to ma być? Czy ci piłkarze będą się utożsamiać z drużyną? Gdy Łęczna grała po raz pierwszy w Ekstraklasie to cały stadion był zapełniony, bo w drużynie byli piłkarze z regionu: Sławomir Nazaruk, bracia Bronowiccy, Artur Bożyk, Mariusz Pawelec, Dawid Sołdecki. Teraz Sebastian Szałachowski odgrywa niestety marginalną rolę :( Mam nadzieję, że się zmieni na lepsze
0
...i co dalej wznosic rece do boga aby e Ekstraklase w lecznej zachowal
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: