Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna znów przegrywa

Utworzony 21 marca 2016 r. o 00:51 Powrót do artykułu
No i gitara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nędza i tyle . Brak ambicji ;lenistwo byle jakie podania i to pod nogi przeciwnika . Założenie siatki bramkarzowi ;czego trzeba więcej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesiostwo i jakoś to będzie fabryka footbolu w Łęcznej. Transferów brak. A słowa redaktora w canal + ze gornik łeczna nie ma akademiii. Wiec skąd maja wejść młodzi ambitni jak się sciaga Danielewicz czy ten drugi pseudo pomocnik. A trener schowany w budzie i milczy... Ten lewy pomocnik w jednym z wywiadów powiedzial ze nikt się nie przedrze lewa strona... Teraz na pewno bo lawa. Wstyd a trener jakby miał trochę honoru a nie pln przed oczami podal by się do dymisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak była mowa w telewizji trener nie może być z drużyną dłużej jak 3 - 4 lata. To są stare metody gry.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nibawem wielkie derby na arenie, motor-gornik oczywiscie w 2 lidze a tak sie zacinali zenie beda grali na arenie lublin he he heQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dodam , komentator powiedział jak Rodić obrońca tak daje się ogrywać , przecież dostaje bardzo duże pieniądze . niestety brak słów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczna od 3 lat gra to samo, ten sam styl gry. Sprawdzało się to w pierwszym sezonie,w drugim ostatnia kolejka świadczyła o spadku. Trzeba zmienić styl gry mentalność zawodników a to może zrobić tylko ktoś nowy. Tak, że Panie Szatałow dziękujemy. Miej Pan honor i zrezygnuj dla dobra drużyny i lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni kibole[narzekacze ] spóści sobie wode na głowe bo normalni kibce wiedzą że Górnik ma jeden z najniższych budżetów w Ekstraklasie ,więc z czego mają być duże transfery .2. Górnik Łęczna przegrał kilka meczy wynikiem sędziego 3.Łęczna jest małym miastem a to konkurencji nie zawsze lezy??.Szatałow i prezes Kapelko jak na wielkośc miasta  funduszy [sponsora] zrobili dużo dla Górnika Łęczna  4.Jeszcze pozostało 9 meczy i  walka do konca sezonu bedzie zażarta .5. W tym sezonie słaba forma  Nowaka ,Bonina  ,poczekajmy  moze za 2 tygodnie bedzie   lepiej  6.Szanowni kibice Zagłebie  jest bardzo dobrą drużyną na pozycje w lidze to nr 3 w tym sezonie .7 .Mam wielką prosbę do normalnych kibiców Górnika wspierjmy ten klub póki jeszcze nie póżno,zobaczyć jak wspierana jest Jagielonia pomimo porażki 5-1 to są kibice  na  dobrei złe.  8Jestem mieszkancem  Poznania ,ale zależy mi bardzo na utrzymaniu Ekstraklasy z regionu Lubelskiego ,gra tego klubu to święto dla zimali i nie tylko.Nie bawi mnie oglondania tylko 4 zespoły ze Śląska i 3 zespoły z Małoplski to prawie 1/2tabeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni kibole[narzekacze ] spóści sobie wode na głowe bo normalni kibce wiedzą że Górnik ma jeden z najniższych budżetów w Ekstraklasie ,więc z czego mają być duże transfery .2. Górnik Łęczna przegrał kilka meczy wynikiem sędziego 3.Łęczna jest małym miastem a to konkurencji nie zawsze lezy??.Szatałow i prezes Kapelko jak na wielkośc miasta  funduszy [sponsora] zrobili dużo dla Górnika Łęczna  4.Jeszcze pozostało 9 meczy i  walka do konca sezonu bedzie zażarta .5. W tym sezonie słaba forma  Nowaka ,Bonina  ,poczekajmy  moze za 2 tygodnie bedzie   lepiej  6.Szanowni kibice Zagłebie  jest bardzo dobrą drużyną na pozycje w lidze to nr 3 w tym sezonie .7 .Mam wielką prosbę do normalnych kibiców Górnika wspierjmy ten klub póki jeszcze nie póżno,zobaczyć jak wspierana jest Jagielonia pomimo porażki 5-1 to są kibice  na  dobrei złe.  8Jestem mieszkancem  Poznania ,ale zależy mi bardzo na utrzymaniu Ekstraklasy z regionu Lubelskiego ,gra tego klubu to święto dla zimali i nie tylko.Nie bawi mnie oglondania tylko 4 zespoły ze Śląska i 3 zespoły z Małoplski to prawie 1/2tabeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekanie nie bierze się znikąd.Jeśli się chce grać w ekstraklasie,to sentymenty nie wystarczą.Mały budżet,słabi zawodnicy więc wypad do pierwszej ligi i nie zaniżać poziomu i tak słabej ekstraklasy.To że pół Śląska gra w ekstraklasie,w niczym mi nie przeszkadza,jeśli tylko poziom ma być lepszy.Na Lubelszczyźnie jest małe zainteresowanie piłką sponsorów bo w klubach jest kolesiostwo.Potencjał był,ale latami go marnowano.Przykładów jest kilka,choćby jak Motor który po upadku wciąż nie może się podnieść.Avia która przez 21 lat grała na zapleczu ekstraklasy a gdy PZL zmniejszył "datki"to panowie prezesi dbają tylko o swoje nie szukając dla klubu lepszych sponsorów.Nie wierzę że takowych nie ma.Nawet dach nad nową trybuną zadaszyli tylko dla siebie.Hetman,który wciąż jest w czarnej d.p.e.Lublinianka,najstarszy klub Lubelszczyzny a w cieniu słabiutkiego Motoru.Teraz Wisła nieco lepiej no i Górnik który jest jedynym reprezentantem naszego województwa ale i oni popłyną i nie wiadomo już czy kiedykolwiek wrócą do ekstraklasy.Marketing na Lubelszczyźnie jest zwyczajnie na żenującym poziomie a to klucz do sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...