Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czego wciąż nie ma? Będzie to, czego wciąż nie ma. Zrozumiano? Mój parasol ochronny wciąż działa, działa na rzecz Górnika Łęczna. Wielu już odeszło do innej rzeczywistości, ale zanim odeszli oddali mi pokłon. Zrozumiano? Oddaję pokłon zawodnikom Górnika Łęczna. Nie mogą mnie zawieść. Nie mogą mnie rozczarować. LWG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego wciąż nie ma? Będzie to, czego wciąż nie ma. Zrozumiano? Mój parasol ochronny wciąż działa, działa na rzecz Górnika Łęczna. Wielu już odeszło do innej rzeczywistości, ale zanim odeszli oddali mi pokłon. Zrozumiano? Oddaję pokłon zawodnikom Górnika Łęczna. Nie mogą mnie zawieść. Nie mogą mnie rozczarować. LWG
Ty zmień dilera albo ziółka..... Zrozumiano? bo bedzie to czego wciąż nie ma... Zrozumiano? Pokłony bije.. ale czuby....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani piłkarze trzymam kciuki za Was i część wielkopolan aby Lubelski region miał przedstawiciela w Ekstraklasie ,Jako mieszkaniec Pń a serce lubelskie wybieram się do Wrocławia aby wspierać duchowo i dopingiem nasz Lubelski klub Górnik Łęczna ,dlatego wiem że wielu kibiców wybiera się do Wrocławia z Łęcznej Chełma i Życzliwych z Lublina .Szczęść Boże tej drużynie i regionowi Lubelskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać... Gratulacje!Będzie OK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Tymiński siedzący na trubunach w trakcie meczu waszym zdaniem był w normalnym stanie? Pytanie do osób które go widziały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co masz na myśli z tym Tymińskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...