Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grała chełmska klasa okręgowa. W meczu na szczycie górą Start

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2017 r. o 09:39 Powrót do artykułu
Tatran Kraśniczyn!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trener krawiec jak zawsze sie kompromituje swoimi wypowiedziami. Trenerez bylem na meczu nie jestem ani za bratem ani za spartą ale chyba był pan na innym meczu mówiąc ze brat nie odstawal od sparty . To był dlaWas najniższy wymiar kary ale pisakowi mozna powiedzieć wszystko aby zatrzeć obraz..... hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłem na meczu i tak jest prawda ze Spartą strzeliła wszystko co miała A brat nawet z metra nie potrafił strzelić. Mecz jak dla mnie wyrównany i wynik grubo za wysoki. Sparta niech bramkarzowi pl dziękuję bo e obronie to cieniutko wyglada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytaj sobie kolejny komentarz trenera krawca w dzisiejszym wydaniu nowego tygodnia jak ocenia mecz juniorów. chłop z innego świata jest . . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A byłeś na meczu w Lublinie Chlopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Fajsławicach tylko Frassati Fajsławice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...