color="#4B0082"]SILNA WIA(g)RA CZYNI CUDA czyli CZAR WIELKIEJ NOCY : K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ ŚWIAT nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Oprócz KUL-towego skazywania JEZUSA każdy zapier ...nicza "ze Święconką" - zwyczaj ten KUL -tywują też ZAKONNICE i tak: MATECZKA PRZEŁOŻONA kazała przygotować skromną Świeconkę żeby ludzie nie gadali. Siostrzyczki więc w koszyczku położył 2 jajeczka obok siebie, a na nie kiełbaskę. Poprosiły Matkę Przełożoną. Mateczka przyszła, zobaczyła, zrobiła się czerwona, spocona... ... i mówi: Przez Was to ja jestem cała mokra! - Ja też, ja też... szeptały pozostałe Siostrzyczki... Moje Kochane, rzekła Przełożona, mówiłam wam, że skromnie, ale nie aż tak! Po czym wzięła kiełbaskę w palce i podniosła do góry. - No widzicie - też skromnie, ale bardziej okazale - pouczyła Matka Przełożona swoje Podwładne. Oj, trzeba mieć Silną Wia(g)rę aby takie cuda robić - skomentowała jedna Siostrzyczka. A widzisz, Silna Wia(g)ra ne tylko góry przenosi... odpowiedziała Mateczka. W ramach relaksu po Mękach Wielkiego Tygodnia i TRIDUUM PASCHALNEGO można podziwiać OWOCE ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO w wydaniu Aminencji, Axcelencji, księ ŻULKÓW i Zakonnic : W TYM MIEJSCU NA INNYCH FORACH ZAMIESZCZONY JEST WYKAZ STRON XXX z udziałem księŻULKÓW i ZAKONNC . Naczelny „D.W.” w ramach PO-kuty wprowadził szyfry. Inne fora są bardziej puszczalskie (prawie jak księŻULKI z SIOSTRZYCZKAMI) i doPUSZCZAJĄ wykaz... i można podziwiać jak funkcjonuje Kórestwo Boże! W oparciu o Główne Prawdy Wia (g) ry Św .(irniętej) bazujące na KSIĘDZE (z) BAWIENIA pod KULtowym i PATologicznym hasłem: „ CO WOLNO SIOSTZYCZCE, AXCELENCJI I księ ŻULKOWI – TEGO NIE WOLNO LUDOWI ”! w myśl popularnej KULędy: " KTÓZ TO WIDZIAŁ TAKIE DZIWY ..."* W ramach Pokuty, reKULekcji i innych czarnych wydarzeń każdy po obejrzeniu może się NAWRÓCIĆ – z tym, że PROSTO DO DOMU – będą to wymarzone i Wymodlone reKULekcje Narodowe! - pomni jak poczynając od Najwyższych Aminencji, a na szeregowych ksieŻULKACH kończąc – opier ...niczanie wszystkich puszczalskich, nie dopuszczanie rozwodników do BRAM (z) BAWIENIA, nie dopuszczanie ich dzieci do BRAM (z) BAWIENIA . W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie " W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. ... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła (opuszczając KROPKI między literami): K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz