Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Groźna usterka w suzuki swift

Utworzony przez Hellsin, 11 grudnia 2010 r. o 14:33
Szkoda tylko, że zdjęcie jest "nowszego" modelu od bodajże 2007 do 2010 ( FL VI gen. ) a akcja tyczy się Mk IV i V.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna, człowiek całe życie się uczy! Do dziś nie wiedziałem, że są CZTERODRZWIOWE Suzuki Swift, ale na szczęście już wiem, że są. Niech mnie jeszcze ktoś oświeci, jak toto wygląda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca (stary) napisał:
Kurna, człowiek całe życie się uczy! Do dziś nie wiedziałem, że są CZTERODRZWIOWE Suzuki Swift, ale na szczęście już wiem, że są. Niech mnie jeszcze ktoś oświeci, jak toto wygląda...
Ten model na fotografii jest czterodrzwiowy. Jesli uważasz,że to to z tyłu to drzwi to czemu przez nie z auta nie wysiadasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Ten model na fotografii jest czterodrzwiowy. Jesli uważasz,że to to z tyłu to drzwi to czemu przez nie z auta nie wysiadasz...
To jak w takim razie wygląda wersja 5-drzwiowa???? Oświeć nas geniuszu! Masz takie pojęcie o samochodach jak swinia o lataniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...