Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Groźny wypadek na ul. Orkana. Motocyklista wjechał w tył samochodu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2017 r. o 17:55 Powrót do artykułu
Wniosek: pijany kierowca auta jest bardziej odpowiedzialny, niż trzeźwy motocyklista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki uprzejmy ...po alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek: pijany kierowca auta jest bardziej odpowiedzialny, niż trzeźwy motocyklista. Głupi wniosek wysnułeś. Jeżeli wyjechał pijak motocykliscie i się nagle zatrzymał, żeby przypuszczać pieszych, to nikt nie zatrzyma się na trzech metrach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdaje się, że ten pieszy miał szczęśliwy dzień. Bez tego pijanego kierowcy być może to on byłby przeszkodą na torze lotu tego superszybkiego bajkera (w tym miejscu jest ograniczenie do zaledwie 98 km/h!) - więc na 3ch metrach raczej by się nie zatrzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem który głupszy. Ten co zapier... czy ten co po pijaku wsiadł za kółko i zrobił się kulturalny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymin napisał:
Wniosek: pijany kierowca auta jest bardziej odpowiedzialny, niż trzeźwy motocyklista. Głupi wniosek wysnułeś. Jeżeli wyjechał pijak motocykliscie i się nagle zatrzymał, żeby przypuszczać pieszych, to nikt nie zatrzyma się na trzech metrach.
 Skąd wiesz, że pijak? Może wypił lampkę wina do obiadu? W innych krajach to dopuszczalne! Natomiast większość motocyklistów w tym kraju ma nasrane we łbach. Widać to na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie wiem który głupszy. Ten co zapier... czy ten co po pijaku wsiadł za kółko i zrobił się kulturalny...
 Ten pierwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tego ukrainskiego bandere wpuścił do naszego kraju ,to jakiś pier..lony dzikus ,moze tam jeżdżą jak ostatnie skur..syny ,ale u nas nawet lekko zawiany gość ,to pełna kultura.precz z banderyzmem i wschodnim chamstwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ironia, a motopiz..y znow bedę mieć ból d..y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DENATURAT JEST MOCNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jednej lampce wina by nie miał 0,6 promila, wiem bo sam jak jadę czasami na jakiś obiad służbowy i jest jakieś wino do obiadu to potem zawsze się sprawdzam alkohitem i nigdy mi nie wyszło powyżej 0,1 po godzinie od spożycia. Żeby mieć 0,6 to musiał bym wypić takich kieliszków sporo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...