Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzegorz Miecugow zaatakowany na Przystanku Woodstock (wideo)

Utworzony przez znudzony, 3 sierpnia 2013 r. o 18:03
Od razu widać. Pachołek Kaczyńskiego. Zniewolony rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu widać. Pachołek Kaczyńskiego. Zniewolony rozum
JUDE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miecugow to niestety typowe dziennikarskie łajno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się głaszcze za wybryki wobec jednych osób,to nie ma się co dziwoć nastęonym wybrykom, Wtedy obraził prezydenta mało ważne że nie mojego i uszło na sucho,to co tego człowoieka miało hamować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się głaszcze za wybryki wobec jednych osób,to nie ma się co dziwoć nastęonym wybrykom, Wtedy obraził prezydenta mało ważne że nie mojego i uszło na sucho,to co tego człowoieka miało hamować?
Dlatego Ryży z tą komunistyczno-konfidencką, czerwoną bandą musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miecugow mocno sobie zapracował przez ostatnie lata na takie coś.Mnie się podobało, aczkolwiek należy się POpaprańcowi więcej i mocniej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się głaszcze za wybryki wobec jednych osób,to nie ma się co dziwoć nastęonym wybrykom, Wtedy obraził prezydenta mało ważne że nie mojego i uszło na sucho,to co tego człowoieka miało hamować?
 
jak się głaszcze za wybryki wobec jednych osób,to nie ma się co dziwoć nastęonym wybrykom, Wtedy obraził prezydenta mało ważne że nie mojego i uszło na sucho,to co tego człowoieka miało hamować?
jak twój ulubiony Rydzyk obrażał Prezydenta czy jego żonę to było dobrze, co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu widać. Pachołek Kaczyńskiego. Zniewolony rozum
To biedny, wyprany z myślenia, zniewolony umysł Jarosława Kaczyńskiego i jego najbiższych oraz Radia Maryja. To że tacy są, to nasza tragedia narodowa. Ślepi, niemyślący, pełni pogardy i nienawiści chorzy, narodowcy, kibole, bez kręgosłupa tzw. Polacy ... wstyd mi za nich i przepraszam za nich! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miecugow to marionetka TVNowska i PO - reprezentuje zero obiektywizmu i jest nudny ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To biedny, wyprany z myślenia, zniewolony umysł Jarosława Kaczyńskiego i jego najbiższych oraz Radia Maryja. To że tacy są, to nasza tragedia narodowa. Ślepi, niemyślący, pełni pogardy i nienawiści chorzy, narodowcy, kibole, bez kręgosłupa tzw. Polacy ... wstyd mi za nich i przepraszam za nich! :(
Wstyd jaki? A CO MÓWILI RÓBTA CO CHCETA? O CO LARUM!!! HASŁO ZOSTAŁO ZREALIZOWANE!!! TRZEBA SIE WSTYDZIĆ TYCH CO PLUJA NA TO CO POLSKIE!!! A TEN WODSTOCK TO CO??? AUTORYTETY MORALNE TYPU MIECUGOW WOJEWÓDZKI  BONIECKI - SZKODA ŻE GRODZKIEJ NIE BYŁO Z BIEDRONIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To biedny, wyprany z myślenia, zniewolony umysł Jarosława Kaczyńskiego i jego najbiższych oraz Radia Maryja. To że tacy są, to nasza tragedia narodowa. Ślepi, niemyślący, pełni pogardy i nienawiści chorzy, narodowcy, kibole, bez kręgosłupa tzw. Polacy ... wstyd mi za nich i przepraszam za nich! :(
Nie masz racji! To typowy naśladowca Szanownego Posła Niesiołowskiego. Ten sam styl i podobna metoda w myśl zasady róbta co chceta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To biedny, wyprany z myślenia, zniewolony umysł Jarosława Kaczyńskiego i jego najbiższych oraz Radia Maryja. To że tacy są, to nasza tragedia narodowa. Ślepi, niemyślący, pełni pogardy i nienawiści chorzy, narodowcy, kibole, bez kręgosłupa tzw. Polacy ... wstyd mi za nich i przepraszam za nich! :(
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcza napisała,że Miecugow został pobity,a on nie wyglądał na pobitego ,ani napadniętego.On musi pamiętać gdzie pracuje ,co na codzień mówi i za ile.Szturchańce także są wkalkulowane w ryzyko zawodowe,nawet wtedy/a może zwłaszcza/ gdy się jest pupilem znienawidzonego premiera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...