Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

GUS: Przeciętne wynagrodzenie wynosi ponad 3 tys. 400 zł

Utworzony przez nik, 17 sierpnia 2010 r. o 17:44
Pan P.prezes zarabia 100 tys.,a jego pracownik 500 złwychodzi z tego średnia 50250 zł. .Ciemniacy z GUS-u Obudzcie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko szkoda że za 3 miesiące ,skąd wy bierzecie takie informacje zdeb***one.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego deb***E z GU-su nie podaja placy minimalnej? Wtedy by rzadko wygladalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 31 latach pracy mam 1450 neto, skąd oni biorą takie dane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez bym chciała byc takim średniaczkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle to miesięcznie muszę podatku przelewać do skarbówki... ciężkie życie młodego przedsiębiorcy... 5 poprzedników, powiedzcie mi teraz, dlaczego ja mam miesięcznie płacić około 3 tys. zł dochodowego i 900 zł ZUS choć od państwa dostaję tyle samo co każdy z Was, choć Wy tylko narzekacie, że mało zarabiacie i dorzucacie tylko marne gorsze do krajowego budżetu? po tych samych drogach co Wy jeżdżę, policja tak samo mnie chroni jak Was, w szpitalach tak samo mnie olewają jak Was, w szkołach tak samo uczyli jak Was, itd.. czym zawiniłem, że mam teraz płacić znacznie więcej? 10x więcej? tylko tym, że sobie dobrze radzę, dużo zarabiam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek, jak ci tak źle z tym płaceniem, że narzekasz, to rzuc ten biznes i przejdz na etat. Zobaczysz, będzie CI lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, niestety, zaniżam tę średnią. I to mocno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się na tym tle ma lubelszczyzna ? Czy tylko Grabczuk z Wasilewskim mają się dobrze...a nawet bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostaje 3500 netto, pracuje od 8-17, po ostatniej podwyżce 3800 netto, staż 2 lata, i to jest nieduża stawka w firmie w której pracuje, kiście się dalej w lubelskim zadupiu, pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast liczyć średnią na podstawie najczęstszych poborów, aby było w miarę obiektywnie, to oni wolą obliczyć średnią z kilku niskich, jednej wysokiej i ogólnie wynagrodzenia wyglądają wtedy o wiele lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie średnia nie jest ważona tylko arytmetyczna. Na jej podstawie wyliczane są zapewne składniki haraczu na ZUS i dlatego kombinują żeby była jak najwyższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
Pan P.prezes zarabia 100 tys.,a jego pracownik 500 złwychodzi z tego średnia 50250 zł. .Ciemniacy z GUS-u Obudzcie sie.
Kiedyś był facet,siedział na taborecie i jedną nogę trzymał w wiadrze z wrzątkiem,drugą w wiadrze z suchym lodem.Statystycznie rzecz biorąc miał całkiem fajnie-ale tak faktycznie to ja mu q... współczuje.Jak wiadomo,nie ma większego kłamstwa niż statystyki.Niestety zdecydowana większość polaków zarabia mizernie.Średnią krajową nabijają dyrektorzy i prezesi banków oraz (niestety) państwowych (i podobno przynoszących straty) firm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego deb***E z GU-su nie podaja placy minimalnej? Wtedy by rzadko wygladalo.
O tak. Ciekawsza byłaby informacja ilu ludzi w Polsce zarabia do 500zł ilu od 500-1000, ilu od 1000-2000 ilu od 2000-3000 ilu ..... i tak dalej. Ciekawe co by wyszło. Podawanie średniej mija się z celem. To jak średnia prędkość z prędkości światła malucha (z jego lamp ) i prędkości samego malucha. Wyjdzie niezły wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech napiszą ile osób pracuje za najniższą krajową...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREZESI BANKÓW, PREZESI SPÓŁEK SKARBU PAŃSTWA JAK I INNI ZATRUDNIANI PO ZNAJOMOŚCIACH POLITYCZNYCH ITP POWINNI ZARABIAĆ 10-CIOKROTNOŚĆ ŚREDNIEJ PŁACY W DANYM PRZEDSIĘBIORSTWIE I STATYSTYKI POSZŁY BY MOCNA W DÓŁ A DZIURA BUDŻETOWA BY SIĘ ZMNIEJSZYŁA I VAT BY SIĘ ZMNIEJSZYŁ!!!! ALE NASZEJ HOŁOTY POLITYCZNEJ NIE STAĆ NA TAKI GEST!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...