Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hakerzy ukradli tysiące haseł i loginów do Naszej-Klasy i Allegro

Utworzony przez kokos, 26 listopada 2009 r. o 08:33
A jak można sprawdzić czy mojego na ten przykład nie rąbnęli? Piszecie "opublikowali w sieci"... ale gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
A jak można sprawdzić czy mojego na ten przykład nie rąbnęli? Piszecie "opublikowali w sieci"... ale gdzie?
...a po co ci to, zmień sobie hasło i już cię nie mają.Ja hasło bankowe co 3m-ce zmieniam dla bezpieczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idiota ma takie same hasła do konta, poczty czy innych portali. Jak się nie myśli lub idzie na łatwiznę bo jedno hasło łatwiej zapamiętać to można się obawiać problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niefajnie, ale najczęściej ludzie sami są sobie winni, zakładając konta na tych samych loginach i hasłach. Najgorzej kiedy wykradną hasło z allegro, to w końcu pieniądze. Sprzedaję na http://sprzedajemy.pl/, tam jest beapieczeniej, bo loguję się z facebooka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...