Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Handel w Wigilię do godz. 14?

Utworzony przez stokrotek, 25 listopada 2014 r. o 22:56
Brawo Panie Duda, jeszcze prosimy o apel ws. niedziel handlowych. W Zachodniej Europie niedziele są wolne od handlu a u nas musimy harować od 8 do 20 po dwanaście godzin na jednej zmianie, szok! Zamiast z rodziną spędzać niedzielę to biegają po sklepie, zeby jeszcze cos kupili ale niektórzy to chodzą oglądać i plotkować z sąsiadami, chore. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A stacje paliw K...a dyskryminowane panie Duda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Duda, jeszcze prosimy o apel ws. niedziel handlowych. W Zachodniej Europie niedziele są wolne od handlu a u nas musimy harować od 8 do 20 po dwanaście godzin na jednej zmianie, szok! Zamiast z rodziną spędzać niedzielę to biegają po sklepie, zeby jeszcze cos kupili ale niektórzy to chodzą oglądać i plotkować z sąsiadami, chore. :(
Nie musicie harować. Jest wiele innych przyjemnych stanowisk pracy, można wreszcie wcale z domu nie wychodzić oddając się rodzinie. A sklep jest po to aby móc się zaopatrzyć wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gadaj o stacjach paliw, bo co ma powiedzieć lekarz czy strażak. Wiadomo, że są pewne instytucje i zakłady co muszą pracować. Tak samo niektóre zakłady produkcyjne, nie da się wyłączyć linii, bo jej ponowne uruchomienie albo jest kosztowne albo długo trwa. Ale w takich zakładach ludzie wiedzą o tym i jakoś grafiki sobie ustawiają. Natomiast jeżeli chodzi o reszte, czyli sklepy (głównie o nie) i prywaciarzy to Wigilia powinna być albo wolna od pracy (wiem, wiem nie stać nas na to !!!) albo nawet tylko do godziny 12 pracująca. Wszyscy którzy robią zakupy w Wigilię robią to z lenistwa, bo można było kupić dzień wcześniej lub dwa. Przecież są lodówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A banki - ja w ubiegłym roku w wigilię pracowałam do 18.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musicie harować. Jest wiele innych przyjemnych stanowisk pracy, można wreszcie wcale z domu nie wychodzić oddając się rodzinie. A sklep jest po to aby móc się zaopatrzyć wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba.
  Szukałeś kiedyś pracy? Wiesz, jak z tym jest cięzko? Ty chyba zycia nie znasz w ogóle. A co do handlu w niedziele, to wszędzie na Zachodzie jest on poddany bardzo scisłym regulacjom, mającym na celu dobro pracowników. Tak powinno być i w Polsce, niestety, nie jest.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...