Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

higieniczna deska sedesowa pokryta folią

Utworzony przez aleka177, 7 marca 2014 o 11:57
Witam, Spotkałem się ostatnio z ciekawą deską sedesową ,uruchamiasz urządzenie przyciskiem, lub ruchem dłoni (czujnik ruchu) powoduje to nawinięcie na ramię deski świeżej folii , mamy poczucie czystości i komfortu . Wiele razy słyszałem jak zwłaszcza kobiety obkładają deskę metrami papieru toaletowego, a żeby załatwić potrzebę .Moje pytanie ,zastanawiam się nad kupnem takich higienicznych desek do toalety (kancelaria prawna),będzie to też jakaś forma reklamy . Jakie jest wasze zdanie.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zauważyłem, że w naszym kraju  toalety dla klientów ,petentów są zaniedbywane a przecież to wizytówka naszych firm  Pozdrawiam
0
Znalazłem takie deski biobidet lub galar65
0
fajne te deseczki miło się korzysta, ja spotkałam je w Krakowie oby było jak najwięcej takich toalet
0
fajna  :)
0
Poczytajcie sobie czym można się zarazić korzystając z obcego sedesu  
0
zobaczyłem, tylko dlaczego jest ich tak mało w polskich toaletach, cena 380 zł to tak dużo ? a  tyle forsy zostawia się w różnych lokalach , nie można zapewnić klientowi komfortu tylko trzeba obkładać papierem  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: