Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

higieniczna deska sedesowa pokryta folią

Utworzony przez aleka177, 7 marca 2014 r. o 11:57
Witam, Spotkałem się ostatnio z ciekawą deską sedesową ,uruchamiasz urządzenie przyciskiem, lub ruchem dłoni (czujnik ruchu) powoduje to nawinięcie na ramię deski świeżej folii , mamy poczucie czystości i komfortu . Wiele razy słyszałem jak zwłaszcza kobiety obkładają deskę metrami papieru toaletowego, a żeby załatwić potrzebę .Moje pytanie ,zastanawiam się nad kupnem takich higienicznych desek do toalety (kancelaria prawna),będzie to też jakaś forma reklamy . Jakie jest wasze zdanie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem, że w naszym kraju  toalety dla klientów ,petentów są zaniedbywane a przecież to wizytówka naszych firm  Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem takie deski biobidet lub galar65
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne te deseczki miło się korzysta, ja spotkałam je w Krakowie oby było jak najwięcej takich toalet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie sobie czym można się zarazić korzystając z obcego sedesu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczyłem, tylko dlaczego jest ich tak mało w polskich toaletach, cena 380 zł to tak dużo ? a  tyle forsy zostawia się w różnych lokalach , nie można zapewnić klientowi komfortu tylko trzeba obkładać papierem  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...