Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze że w ogóle coś się dzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie witamy płatnych klakierów obecnej władzy! Cóż? Lepsza taka praca niż żadna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh tylko narzekania. Ekspresówka źle, rowery miejskie źle, stadion źle, lotnisko źle. Remont ulic źle. Jak źle to spitalać. Dorwał sie dziennikarzyna i napisał co umiał albo co mu kazali. Trudno, idzie kasa i długi rosną, ale widać że nie tylko bokiem ale coś z tego powstało. Chociaż bokiem jak szła tak idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Monaco-Hannover z 5-6 tys trybuna od cukrowni wypełniona na 80% wszyscy przechodzili w cień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwiazdy przecież były... Mam o was jak najgorsze zdanie dziennikarzyny Dziennika Wschodniego... Wiecznie przekłamane informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś fantastą z tymi 5 tysiącami....dwoilo ci się w oczach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przyszło ci matołku do głowy że wiele osób zapłaciłoby za ten mecz nawet gdyby grały tu tylko polskie drużyny z pierwszej czy drugiej ligi? może ktoś chce po prostu mecz na stadionie zobaczyć bo nigdy nie miał okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst  "naiwniacy" obraża mnie. Zapłaciłem za mecze i jestem jak dotąd zadowolony z poziomu piłki, było dużo akcji! Nie lubisz piłki to o niej nie pisz. A może to ten dziennikarz co nie lubi wszystkiego i wszystko w Lublinie jest dla niego na nie? Taka mentalność, ze swojego życia pewnie też radości nie masz, bo ci się w nim nic nie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę chciałem kupić bilet, ale organizatorzy podnieśli ceny o 60%, więc nie poszedłem bo jak na sparing to za dużo. Na stronie było dużo biletów kupionych, jakieś 80% miejsc było zajętych. Np na bocznym sektorze na jakieś 400 miejsc było tylko 9 wolnych, pomyślałem że będzie prawie cały stadion, a w tv ogromne pustki. Co się stało z biletami ? Frekwencję do UE liczy się od sprzedanych czy tych co przyszli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka to był ten cały kabareton na zamkowym jeb.. y dziennikarzyno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Monaco-Hannover z 5-6 tys trybuna od cukrowni wypełniona na 80% wszyscy przechodzili w cień
 
W sobotę chciałem kupić bilet, ale organizatorzy podnieśli ceny o 60%, więc nie poszedłem bo jak na sparing to za dużo. Na stronie było dużo biletów kupionych, jakieś 80% miejsc było zajętych. Np na bocznym sektorze na jakieś 400 miejsc było tylko 9 wolnych, pomyślałem że będzie prawie cały stadion, a w tv ogromne pustki. Co się stało z biletami ? Frekwencję do UE liczy się od sprzedanych czy tych co przyszli ?
  Wczoraj w "Panoramie Lubelskiej" o godz. 18.30 była krótka relacja z pierwszego meczu, czyli Lechia Gdańsk - Szachtar Donieck. Totalne pustki na trybunach.   Kto nie wierzy niech wejdzie na www . lublin . tvp . pl i obejrzy tę "Panoramę Lubelską" (relacja od 16-tej minuty programu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę chciałem kupić bilet, ale organizatorzy podnieśli ceny o 60%, więc nie poszedłem bo jak na sparing to za dużo. Na stronie było dużo biletów kupionych, jakieś 80% miejsc było zajętych. Np na bocznym sektorze na jakieś 400 miejsc było tylko 9 wolnych, pomyślałem że będzie prawie cały stadion, a w tv ogromne pustki. Co się stało z biletami ? Frekwencję do UE liczy się od sprzedanych czy tych co przyszli ?
  Bilety pewnie rozdali zakładom pracy i firmom. Może też po sierocińcach i MOPR-ach. Bo bali się, że frekwencja będzie niska. A mimo obdarowani tymi biletami olali te mecze i siedzieli w domu.   Moim zdaniem derby Motoru Lublin z Avią Swidnik przyciągnęłyby więcej narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, nareszcie coś się działo. Szacunek dla Szachtara, ze nie olali turnieju. Mecz Szachtar-Monaco bardzo dobry, akcja za akcją. Szkoda, ze wczoraj tak nie grali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie ile ostatnio strat przyniósł koncert strat, ilu najemców mają biura na tym obiekcie, to jest bardzo ciekawy temat i pytanie kto za to odpowiada, ile miasto dołoży teraz do tej imprezy, gdzie kibice zostali delikatnie mówiąc zrobieni w trąbkę (patrz brak w większości zapowiadanych gwiazd, które zadziałały jak magnes).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety za drogie,brak ulgowych dla mlodziezy.Kto madry ustawil balon za bramka ze zaslonil pole karne siedzacym za bramka.Dlaczego niebylo lomitu zmian np.6.Mecze moglyby byc o 17i o 20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściema ze sprzedanymi biletami na stronie to chyba ich stały numer. Marketing;) Przed koncertem Biohazard na tej stronce zaznaczono wykupione sektory naprzeciw sceny. I co było - pustki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kit kit kit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...