Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja tam nic o komarach nie widziałam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
panna napisał:
ja tam nic o komarach nie widziałam.
chodziło o muchy, już poprawiamy
0
Psy spuszczone... - z interpelacji radnego Podkańskiego?
0
Dziwne,że Adolf nie żali sie,że Lublin został opanowany przez Kaczooszołomów. Czyżby wobec jego stanu zdrowia psychicznego celowo nie informowano go o największym nieszczęściu jakie dotknęło miasto?
0
Szwajsztajger napisał:
Dziwne,że Adolf nie żali sie,że Lublin został opanowany przez Kaczooszołomów. Czyżby wobec jego stanu zdrowia psychicznego celowo nie informowano go o największym nieszczęściu jakie dotknęło miasto?
Nie, bo Adolf to idol Jara.
0
Szwajsztajger napisał:
Platformerskie szabmo z ust rudeko tuska nieroba czy paligłupa wypłynęło w poście !!
0
'zd napisał:
Nie, bo Adolf to idol Jara.
Adolf to idol niertoba rudego niemca tuska który mowil ze wyginie opozycja jak dinozaury i wygineli w zamachu
0
no cóż można było się tego spodziewać....Lublin się stacza od paru ładnych lat
0
sceny kręcone w jakimś bunkrze...hmmmm .... szkoda ze ten bunkier nie jest pod Al.Racławickimi bo może wtedy dało by się go przerobić na tunel.
0
http://kontrowersje.net/tresc/czy_marian_p...scigajace_zbrod
0
A mi się podoba, taka jest prawda, a to że został do tego wykorzystany fragment akurat tego filmu nie jest tak naprawdę strasznie kontrowersyjne. Najlepsza jest scena w "Parku Saskim"
0
Ale w czym jest problem? Przecież każdy w tym mieście ma podobny dylemat przed wyjściem z domu... Przydało by się coś zrobić, inaczej z budują nam kolejne kfc na dektaku...
0
tak do d... ze szok. to jakis retarded zrobił?
0
Najlepszy był Hitler się wkurzył bo jego znalezisko nie weszło na główną
0
żeby jeszcze to po Polsku bez błędów podłożyli ... :/
0
Dopóki u Narodzie jest kabaret to nie jest źle, bo widać tryska pomysłami.Gdy natomiast umiera-budzą się demony...............!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: