Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hity i Kity: Wysyp remontów drogowych w Lublinie i wyborczy śmietnik

Utworzony przez sing alleluja, 30 grudnia 2011 o 22:46
nowoczesny system sterowania światłami... coś jak na kunickiego i wyjeździe z piaskowej... z piaskowej zielone a na kunickiego w nowy świat czerwone, auta na kunickiego blokują wyjazd z piaskowej, z której to wjeżdżają 2-3 auta, a czasem żadne, stają na środku i po zmianie świateł... kamery patrzą i w d... mają... przykładów w mieście mamy wiele... nowoczesna inżynieria ruchu... taaa...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Remonty drogowe na hit? Dalej podniecajmy się remontami, które nic nie wnoszą do przepustowości ulic miasta i dalej stójmy w korkach. W sumie żadna różnica czy stoi się w korku na beznadziejnej nawierzchni, czy na nowopołożonej gładkiej jak stół. Tylko, że przebudowa wiąże się z dodatkowymi utrudnieniami na urzędników, pozwoleniami, projektami itp. Łatwiej ogłosić przetarg na remont, bo można to zrobić "na zgłoszenie", a potem sie chwalić przy następnych wyborach ile to się zrobiło w mieście. Owszem, tam gdzie wystarczy remont, tam wystarczy, ale wiele z wymienionych w artykule ulic powinno być gruntownie przebudowanych.
0
Domin napisał:
Remonty drogowe na hit? Dalej podniecajmy się remontami, które nic nie wnoszą do przepustowości ulic miasta i dalej stójmy w korkach. W sumie żadna różnica czy stoi się w korku na beznadziejnej nawierzchni, czy na nowopołożonej gładkiej jak stół. Tylko, że przebudowa wiąże się z dodatkowymi utrudnieniami na urzędników, pozwoleniami, projektami itp. Łatwiej ogłosić przetarg na remont, bo można to zrobić "na zgłoszenie", a potem sie chwalić przy następnych wyborach ile to się zrobiło w mieście. Owszem, tam gdzie wystarczy remont, tam wystarczy, ale wiele z wymienionych w artykule ulic powinno być gruntownie przebudowanych.
Nic nie robią- źle. Robią coś też źle- bo się później chwalą przed wyborami. Dogodzić ludziom w mateczniku PiSu jest niemożliwością. Tylko współczuć, tam rządzącym.
0
emp napisał:
Nic nie robią- źle. Robią coś też źle- bo się później chwalą przed wyborami. Dogodzić ludziom w mateczniku PiSu jest niemożliwością. Tylko współczuć, tam rządzącym.
To nie sztuka robić coś. Trzeba robić z sensem. Jak Ci się rodzina rozłosła z 2 osób do 5 to sie podniecasz tym, że odmalowałeś sobie duży pokój na ładny kolor? Czy myślisz o zmianie mieszkania lub rozbudowy domu? To samo tyczy sie dróg - drastycznie zwiększyła się w ostatniej dekadzie ilość samochodów, ale władze uparcie brną w remonty. Metoda "na sztukę" - łatwiej wykazać 15 remontów niż 5 przebudów, które usprawniły by poruszanie się po Lublinie. Tak w ogóle to przez wiele miesięcy mnie to nie interesuje, bo na dwóch kółkach mnie korki nie dotyczą, a przez okres zimy mogę się przemęczyć, ale żal patrzeć na kilkusetmetrowe korki co drugie skrzyżowanie. I nie myl mnie z fanatykiem PiS'u. Delikatnie mówią jestem bardzo daleki od tej opcji. A tak nawiasem mówiąc może w tym problem. Szuka sie polityki wszędzie. A co ma polityka do dróg, powinno się je budować przebudowywać, remontować bez znaczenia na to kto "rządzi". To takie polskie - zrobię na złość sąsiadowi i nasram na klatce schodowej przy wejściu - co z tego, że też będę tamtędy przechodzić.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: