Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marek Skomorowski, czy to ten dyrektor banku oraz właściciel knajpy przy ul Narutowicza w Lublinie, któremu odebrano koncesje bo sprzedawał alkohol nieletnim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestujcie. a jakże. za końmi, za KOD-em, za bolkiem. że nie był. niedługo powiedzą że bolek to samo dobre, a komuna to najlepszy okres w dziejach polski. jezdem za takom polskom. głupim narodem łatwiej się manipuluje = rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,że to nie jest przyjemne stracić pracę . Tym bardziej jak się jest super fachowcem. Mnie wywalili z pracy z dnia na dzień . Tez robiłem rzeczy niezastąpione. I nikt nie protestował przeciwko mojemu zwolnieniu. Więc WSPÓŁCZUJĘ i nie rozumie dlaczego jednych można wywalić bez słowa protestu a innych nie. Czy to zależy od przynależności partyjnej . Czas traktować wszystkich jednakowo. I nie drzeć szmat nad rozlanym mlekiem. Zawsze można się zarejestrować jako bezrobotny - mnie tak poradzili jak mnie zwalniali. Więc ja także radze zwalnianym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie na zdjęciu jest 100 osób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestujcie. a jakże. za końmi, za KOD-em, za bolkiem. że nie był. niedługo powiedzą że bolek to samo dobre, a komuna to najlepszy okres w dziejach polski. jezdem za takom polskom. głupim narodem łatwiej się manipuluje = rządzi
Napewno lepszy niz kaczystan ktory mamy obecnie, za to bardzo dobrze sie rzadzi ciemnym moherowym narodem, ktorego wybrancy sla kase dla ziomka z torunia albo modla sie o deszcz, cud miod i maliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na końskie GWno już i wróbla nie weżmierz a tu Kmiotki chcą nabrać innych. Żarłeś 8 lat to dopuść innych do frykasów. A jak Ci się nie POdoba zmiana władz w stadninach to zakładać własne prywatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesie bronią swoich sponsorów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na końskie GWno już i wróbla nie weżmierz a tu Kmiotki chcą nabrać innych. Żarłeś 8 lat to dopuść innych do frykasów. A jak Ci się nie POdoba zmiana władz w stadninach to zakładać własne prywatne.
Glupi czy z pisu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadniny to tylko kolejny etap przy przejmowaniu majątku narodowego przez PIS. Nikt nie wierzy w słuszność powodów dla których fachowcy wyrzucani są z pracy. Wiadomo że teraz jest już miejsce tylko dla członków jedynie słusznej partii i jedynie słusznego kościoła. Kaczmarski śpiewał kiedyś "kto sam ten nasz najgorszy wróg" - PiS wziął sobie te słowa do serca i systematycznie niszczy każdego kto nie jest mu podporządkowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego, że o Janowie prawie wcale tam nie ma, a jeśli juz, to tylko drobiazgi. O Michalowie wcale. Tak, tylko żeby znać raport, trzeba go najpierw przeczytać tak, jak ja, a nie trąbic o czymś, o czym się nie ma pojęcia. O, przepraszam, w istocie, teraz można zajmować się czymś o czym bladego pojęcia się nie ma... Przykład płynie z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupi czy z pisu?
pytanie retoryczne wiadomo że z Pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no już ich przywacają. hehhee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...