Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Horbów > Cztery osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez qpytko, 27 października 2008 r. o 15:27
W VW nie było żadnego pasażera kierowca jechał sam a w Oplu jechały 4 osoby! Nie żyją kierowca VW oraz kierowca Opla i 2 pasażerowie z Opla - 4 walczy o życie w szpitalu!!! Jego stan jest krytyczny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok, wszystko 800 m od mojego domu, ponoć kierowca VW zjechał na lewy pas i czołówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tragedia mój brat cioteczny tam zginął a całe życie jeszcze przed nim było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia, zgineło 2- ch moich kumpli!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj kolega zginą w tym wypadku:"( przez kogos tak bezmyslnego!Cale zycie stalo przed nim otworem.Glupota kilku cwaniakow kosztowala go tak wiele!Dlaczego musial zaplacic za czyjes bledy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik nie moze sie pozbierac po tym co sie stalo.To opel zjechal na lewy pas i uderzył w jadącą z przeciwka jettę.Nie wymyslajcie glupot!Boze dlaczego?!?!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezmyslnosc kierowcy opla doprowadziła do tragedi kierowcą vw jeeta był moj kumpel ;( swiec Panie nad jego dusza [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~młody~ napisał:
bezmyslnosc kierowcy opla doprowadziła do tragedi kierowcą vw jeeta był moj kumpel ;( swiec Panie nad jego dusza [*] [*] [*]
w vw zginal BOSS! ;( dlaczego on?! dlaczego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże wiedzieć chcę Czy wszystko ma na pewno sens? Ty jedyny wiesz Co komu z nas pisane jest Jak wytłumaczysz mi znów brak współczucia w nas? Tak trudno odróżnić nam dobro od zła Czy wiedzieć chcesz, że z każdym mym dniem Bardziej i mocniej ten odczuwam lęk Co może przynieść nowy dzień ? Dla Ciebie płacz a dla mnie śmiech Co może przynieść nowy dzień ? Dla Ciebie raj a dla mnie śmierć Nie ukrywaj nic Skoro wszystko tak najlepiej wiesz Czy ty nie czujesz nic? Gdy ktoś przelewa ludzką krew Jak wytłumaczysz mi znów brak współczucia w nas Tak pełen sprzeczności jest nasz podły świat I czy wiedzieć chcesz, że z każdym mym dniem Bardziej i mocniej ten odczuwam lęk Pociesz mnie i ucisz mój płacz niech ciszej i ciszej i ciszej sobie łkam.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Jetty niczemu nie zawinił. Opel zjechał na przeciwny pas. Wszyscy pasażerowie oraz kierowca Opla byli pod wpływem alkoholu i narkotyków!!!!!!!!!!!!!!!!! Przez głupotę i bezmyślność ludzką zginął młody chłopak który tylko tamtędy przejeżdzał. Dlaczego??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOSS'IE bedziemy o Tobie pamietac... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoje nie umieli jezdzic, nie mieli wyobrazni to niech jezdza jak chca ale dlaczego inni musza za nich cierpiec i umierac i to akurat Ktos kto tyle w zyciu przeszedl i niczemu tu nie zawinil....DLATEGO to powinno byc dla nas przestroga NIGDY NIE UFAJ INNYM KIEROWCOM SZCZEGOLNIE CWANIAKOM I KOZAKOM "CO TO NIE JA" tylko dlaczego Piotrek musial za to powiesc najwyzsza kare...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sobote wracałam z Jarkiem z Dobrynia, po drodze na udzierajce mineliśmy miejsce, w którym zginął Kujawski, powiedziałam do Jarka ,,dlaczego jeszcze palą sie znicze jak on zginął 3 miesiące temu'' a Jarek powiedział ,,jak kiedyś zgine w wypadku nie chce żeby ktoś palił znicze na miejscu wypadku'':( jakby czuł że zginie:( Jarek i Marek byli moimi kumplami, zawsze bede o nich pamiętać i wspominać wspólnie spędzone chwile:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
Gnoje nie umieli jezdzic, nie mieli wyobrazni to niech jezdza jak chca ale dlaczego inni musza za nich cierpiec i umierac i to akurat Ktos kto tyle w zyciu przeszedl i niczemu tu nie zawinil....DLATEGO to powinno byc dla nas przestroga NIGDY NIE UFAJ INNYM KIEROWCOM SZCZEGOLNIE CWANIAKOM I KOZAKOM "CO TO NIE JA" tylko dlaczego Piotrek musial za to powiesc najwyzsza kare...
Ile w Tobie jest jadu. Rozumiem,że przepełnia Cię żal,złość...Nie rozumiem jednak jak śmiesz kogokolwiek winić. Tak naprawdę nic nie wiesz i nikt naprawdę się nie dowie co było prawdziwą przyczyną ich smierci. Szkoda mi wszystkich,zarówno pasażerów Opla jak i VW. Żal rozrywa serce,gdy się pomyśli ile wspaniałych młodych ludzi nie żyje. Bo na pewno każdy z nich był wyjątkowy... :(java script:bbc_pop() Pomoc BBCode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął niewinny człowiek.... Gdzie jest sprawiedliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyna_mądra napisał:
Ile w Tobie jest jadu. Rozumiem,że przepełnia Cię żal,złość...Nie rozumiem jednak jak śmiesz kogokolwiek winić. Tak naprawdę nic nie wiesz i nikt naprawdę się nie dowie co było prawdziwą przyczyną ich smierci. Szkoda mi wszystkich,zarówno pasażerów Opla jak i VW. Żal rozrywa serce,gdy się pomyśli ile wspaniałych młodych ludzi nie żyje. Bo na pewno każdy z nich był wyjątkowy... :(java script:bbc_pop() Pomoc BBCode
Co ty sobie denna wsiowa idiotko wyobrazasz. Ziemniaki do kopca przebierać, a nie szukac usprawiedliwienia dla tych deb***i. Tak mamy prawo winnic tych obsrańców, za spowodowanie wypadku. Co było przyczyną ich śmierci wykazała sekcja. Wszyscy jej wyniki znają, moze i ty sie dowiesz jak sie oderwiesz od parnika. Napewno każdy z nich był wyjątkowy, szczególnie te ćpuny. Pisze się ilu wspaniałych młodych ludzi ! Natomiast Ile wspaniałych idiotek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ty sobie denna wsiowa idiotko wyobrazasz. Ziemniaki do kopca przebierać, a nie szukac usprawiedliwienia dla tych deb***i. Tak mamy prawo winnic tych obsrańców, za spowodowanie wypadku. Co było przyczyną ich śmierci wykazała sekcja. Wszyscy jej wyniki znają, moze i ty sie dowiesz jak sie oderwiesz od parnika. Napewno każdy z nich był wyjątkowy, szczególnie te ćpuny. Pisze się ilu wspaniałych młodych ludzi ! Natomiast Ile wspaniałych idiotek !
Merytorycznie może i popieram. Jeżeli chodzi o formę - autor jest zerem. (powody: denna wsiowa idiotko, ziemniaki ... przebierać, od parnika)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wlasnie "mlodosc" ,ze chce sie zasmakowac wszystkiego... Czy byl cpunem,pijakiem czy zlodziejem to kazdego indywidualna sprawa i niech kazdy patrzy na siebie!!! Szacunek sie nalezy wszstkim [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ty sobie denna wsiowa idiotko wyobrazasz. Ziemniaki do kopca przebierać, a nie szukac usprawiedliwienia dla tych deb***i. Tak mamy prawo winnic tych obsrańców, za spowodowanie wypadku. Co było przyczyną ich śmierci wykazała sekcja. Wszyscy jej wyniki znają, moze i ty sie dowiesz jak sie oderwiesz od parnika. Napewno każdy z nich był wyjątkowy, szczególnie te ćpuny. Pisze się ilu wspaniałych młodych ludzi ! Natomiast Ile wspaniałych idiotek !
A KIM Ty jestes ,ze tak osadzasz wszystkich?? I wyzywasz zarowno umarlych jak i zywych jakim prawem to robisz ...moze masz jakies kompleksy...?! Spojrz na siebie i pozniej oceniaj innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M&M napisał:
To jest wlasnie "mlodosc" ,ze chce sie zasmakowac wszystkiego... Czy byl cpunem,pijakiem czy zlodziejem to kazdego indywidualna sprawa i niech kazdy patrzy na siebie!!! Szacunek sie nalezy wszstkim [*]
Masz rację, to każdego indywidualna sprawa, ale tylko do momentu, w którym ta "młodość" , nie szkodzi innym, którzy mają inny punkt widzenia na temat zasmakowania wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...