Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Horbów > Cztery osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez qpytko, 27 października 2008 o 15:27
W VW nie było żadnego pasażera kierowca jechał sam a w Oplu jechały 4 osoby! Nie żyją kierowca VW oraz kierowca Opla i 2 pasażerowie z Opla - 4 walczy o życie w szpitalu!!! Jego stan jest krytyczny!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szok, wszystko 800 m od mojego domu, ponoć kierowca VW zjechał na lewy pas i czołówka
0
to tragedia mój brat cioteczny tam zginął a całe życie jeszcze przed nim było
0
Tragedia, zgineło 2- ch moich kumpli!!!!
0
Moj kolega zginą w tym wypadku:"( przez kogos tak bezmyslnego!Cale zycie stalo przed nim otworem.Glupota kilku cwaniakow kosztowala go tak wiele!Dlaczego musial zaplacic za czyjes bledy?!
0
nik nie moze sie pozbierac po tym co sie stalo.To opel zjechal na lewy pas i uderzył w jadącą z przeciwka jettę.Nie wymyslajcie glupot!Boze dlaczego?!?!?!?!
0
bezmyslnosc kierowcy opla doprowadziła do tragedi kierowcą vw jeeta był moj kumpel ;( swiec Panie nad jego dusza [*] [*] [*]
0
~młody~ napisał:
bezmyslnosc kierowcy opla doprowadziła do tragedi kierowcą vw jeeta był moj kumpel ;( swiec Panie nad jego dusza [*] [*] [*]
w vw zginal BOSS! ;( dlaczego on?! dlaczego...
0
Boże wiedzieć chcę Czy wszystko ma na pewno sens? Ty jedyny wiesz Co komu z nas pisane jest Jak wytłumaczysz mi znów brak współczucia w nas? Tak trudno odróżnić nam dobro od zła Czy wiedzieć chcesz, że z każdym mym dniem Bardziej i mocniej ten odczuwam lęk Co może przynieść nowy dzień ? Dla Ciebie płacz a dla mnie śmiech Co może przynieść nowy dzień ? Dla Ciebie raj a dla mnie śmierć Nie ukrywaj nic Skoro wszystko tak najlepiej wiesz Czy ty nie czujesz nic? Gdy ktoś przelewa ludzką krew Jak wytłumaczysz mi znów brak współczucia w nas Tak pełen sprzeczności jest nasz podły świat I czy wiedzieć chcesz, że z każdym mym dniem Bardziej i mocniej ten odczuwam lęk Pociesz mnie i ucisz mój płacz niech ciszej i ciszej i ciszej sobie łkam.............
0
Kierowca Jetty niczemu nie zawinił. Opel zjechał na przeciwny pas. Wszyscy pasażerowie oraz kierowca Opla byli pod wpływem alkoholu i narkotyków!!!!!!!!!!!!!!!!! Przez głupotę i bezmyślność ludzką zginął młody chłopak który tylko tamtędy przejeżdzał. Dlaczego??????????
0
BOSS'IE bedziemy o Tobie pamietac... [*]
0
Gnoje nie umieli jezdzic, nie mieli wyobrazni to niech jezdza jak chca ale dlaczego inni musza za nich cierpiec i umierac i to akurat Ktos kto tyle w zyciu przeszedl i niczemu tu nie zawinil....DLATEGO to powinno byc dla nas przestroga NIGDY NIE UFAJ INNYM KIEROWCOM SZCZEGOLNIE CWANIAKOM I KOZAKOM "CO TO NIE JA" tylko dlaczego Piotrek musial za to powiesc najwyzsza kare...
0
w sobote wracałam z Jarkiem z Dobrynia, po drodze na udzierajce mineliśmy miejsce, w którym zginął Kujawski, powiedziałam do Jarka ,,dlaczego jeszcze palą sie znicze jak on zginął 3 miesiące temu'' a Jarek powiedział ,,jak kiedyś zgine w wypadku nie chce żeby ktoś palił znicze na miejscu wypadku'':( jakby czuł że zginie:( Jarek i Marek byli moimi kumplami, zawsze bede o nich pamiętać i wspominać wspólnie spędzone chwile:(
0
nika napisał:
Gnoje nie umieli jezdzic, nie mieli wyobrazni to niech jezdza jak chca ale dlaczego inni musza za nich cierpiec i umierac i to akurat Ktos kto tyle w zyciu przeszedl i niczemu tu nie zawinil....DLATEGO to powinno byc dla nas przestroga NIGDY NIE UFAJ INNYM KIEROWCOM SZCZEGOLNIE CWANIAKOM I KOZAKOM "CO TO NIE JA" tylko dlaczego Piotrek musial za to powiesc najwyzsza kare...
Ile w Tobie jest jadu. Rozumiem,że przepełnia Cię żal,złość...Nie rozumiem jednak jak śmiesz kogokolwiek winić. Tak naprawdę nic nie wiesz i nikt naprawdę się nie dowie co było prawdziwą przyczyną ich smierci. Szkoda mi wszystkich,zarówno pasażerów Opla jak i VW. Żal rozrywa serce,gdy się pomyśli ile wspaniałych młodych ludzi nie żyje. Bo na pewno każdy z nich był wyjątkowy... :(java script:bbc_pop() Pomoc BBCode
0
Zginął niewinny człowiek.... Gdzie jest sprawiedliwość?
0
jedyna_mądra napisał:
Ile w Tobie jest jadu. Rozumiem,że przepełnia Cię żal,złość...Nie rozumiem jednak jak śmiesz kogokolwiek winić. Tak naprawdę nic nie wiesz i nikt naprawdę się nie dowie co było prawdziwą przyczyną ich smierci. Szkoda mi wszystkich,zarówno pasażerów Opla jak i VW. Żal rozrywa serce,gdy się pomyśli ile wspaniałych młodych ludzi nie żyje. Bo na pewno każdy z nich był wyjątkowy... :(java script:bbc_pop() Pomoc BBCode
Co ty sobie denna wsiowa idiotko wyobrazasz. Ziemniaki do kopca przebierać, a nie szukac usprawiedliwienia dla tych deb***i. Tak mamy prawo winnic tych obsrańców, za spowodowanie wypadku. Co było przyczyną ich śmierci wykazała sekcja. Wszyscy jej wyniki znają, moze i ty sie dowiesz jak sie oderwiesz od parnika. Napewno każdy z nich był wyjątkowy, szczególnie te ćpuny. Pisze się ilu wspaniałych młodych ludzi ! Natomiast Ile wspaniałych idiotek !
0
Gość napisał:
Co ty sobie denna wsiowa idiotko wyobrazasz. Ziemniaki do kopca przebierać, a nie szukac usprawiedliwienia dla tych deb***i. Tak mamy prawo winnic tych obsrańców, za spowodowanie wypadku. Co było przyczyną ich śmierci wykazała sekcja. Wszyscy jej wyniki znają, moze i ty sie dowiesz jak sie oderwiesz od parnika. Napewno każdy z nich był wyjątkowy, szczególnie te ćpuny. Pisze się ilu wspaniałych młodych ludzi ! Natomiast Ile wspaniałych idiotek !
Merytorycznie może i popieram. Jeżeli chodzi o formę - autor jest zerem. (powody: denna wsiowa idiotko, ziemniaki ... przebierać, od parnika)
0
To jest wlasnie "mlodosc" ,ze chce sie zasmakowac wszystkiego... Czy byl cpunem,pijakiem czy zlodziejem to kazdego indywidualna sprawa i niech kazdy patrzy na siebie!!! Szacunek sie nalezy wszstkim [*]
0
Gość napisał:
A KIM Ty jestes ,ze tak osadzasz wszystkich?? I wyzywasz zarowno umarlych jak i zywych jakim prawem to robisz ...moze masz jakies kompleksy...?! Spojrz na siebie i pozniej oceniaj innych...
0
M&M napisał:
To jest wlasnie "mlodosc" ,ze chce sie zasmakowac wszystkiego... Czy byl cpunem,pijakiem czy zlodziejem to kazdego indywidualna sprawa i niech kazdy patrzy na siebie!!! Szacunek sie nalezy wszstkim [*]
Masz rację, to każdego indywidualna sprawa, ale tylko do momentu, w którym ta "młodość" , nie szkodzi innym, którzy mają inny punkt widzenia na temat zasmakowania wolności.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: