Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

horoskopy

Utworzony przez magik, 7 marca 2012 r. o 18:39
Pozycja wydawnicza - życie po życiu, to przepowiednia ? horoskop? czy może tylko wyobraźnia . Jednoznacznej odpowiedzi nie ma i chociaż sa próby ustalenia daty śmierci - http://smierc.org/news/index.php, to jednak cały czas próby - Magik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty czytasz? Weź się za literaturę faktu czy poezję,zresztą nie mi dyktować... ,ale nie horoskopy i ustalanie daty śmierci,która może przyprawić o bezsenność w najlepszym przypadku lub smutną buzię BZDURY.Co do pozycji"Życie po życiu" czytałam ją bardzo dawno,ale doskonale pamiętam ile wątpliwości zasiała w naszych młodych umysłach i chęci zgłębiania tematu.Mam nadzieję,że jeśli istnieje coś po drugiej stronie to jest o wiele piękniejsze niż nasze życie na ziemskim padole.Teraz korzystajmy z tego co jest nam dane i cieszmy się chociażby malutką chwilą szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...