Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów > Wielka draka na placu Wolności

Utworzony przez gal anonim, 14 września 2007 r. o 19:42
pozdrowienia dla dobrych ziomkow s pod celi .. Czekamy na was chlopcy ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy, czekamy... Ktoś wie kiedy wyjdą...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
model napisał:
niniejszym wypowiadamy wojne psom hrubieszowskim.
Ty zasrańcu możesz wypowiedzie wojnę:-)Noskiem w dupkę sieroto:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goha11 napisał:
Nie przeczytałam calego artykółu. Niewiele zmienia to moje zdanie natemat wybryków młodzieży. Ale Jak to możliwe Dwuch Polcjantów dało rade 15to osobowej grupie chlopaków. I nie oberwani a co to na służbie był Batman i Supermen . Coś mi tu wode leją na komendzie . Chyba że Policja przed nimi szybko uciekała na komende . A potem ich sukali z posiłkami, na taki wariant to sie zgodze.
No właśnie-nie przeczytałaś. A tam stoi jak byk: Funkcjonariusze wezwali posiłki (...) i wspólnymi siłami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że w obronie niesłusznie zamkniętych stają tak samo niedouczone pałki jak sami sprawcy - ziomy - hehehe. Ziomy!!! Nauczcie się pisać po polsku to wtedy podyskutuhemy. Szacunek dla policjantów z Hrubieszowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta sprawa dalej sie ciagnie ehh zal normalnie.. Jak mozna kogos wsadzic do pierdla bez zadnych dowodow .. nie ogarniam .. Dobrym chłopakom po 4 lata spiewaja ale za co? jak odpowiedziec sobie na to pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno za darmo nikt nie dostał pewnie był w grupie ktos taki ambitny by narobic problemów innym i to jego trzeba pytac a policja zrobila tylko swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...