Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I Liga: Kibice ostro pracują, aby Motor mógł zagrać ze Stalą Stalowa Wola

Utworzony przez MTL, 10 marca 2009 o 20:13
Działacze lubelskiego klubu zwrócili się o pomoc w sprawie przygotowania murawy do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, jednak odpowiedź była negatywna. - Usłyszeliśmy, że MOSiR w budżecie na 2009 rok nie miał zapisanej takiej pozycji, dlatego nie może nas wspomóc. Jeżeli taka odpowiedź faktycznie została udzielona przez MOSiR to tylko pogratulować zarządcy stadionu. Bo kto tak naprawdę jak nie MOSiR jest właścicielem obiektu? Kto powinien dbać o obiekt jak nie MOSiR? Jeżeli faktycznie w budżecie na 2009 rok zabrakło takiej pozycji to powiem krótko: to jest SKANDAL! Panu zarządzającemu tym "interesem" wypada życzyć żeby w przyszłorocznym budżecie zabrakło pozycji "wynagrodzenie dla dyrektora". Ale myślę że problem zarządcy już niedługo sam się rozwiąże ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe komu ten geniusz finansowy szmit będzie wystawiał faktury jak upadnie Motor i żużel...Trzeba być finansowym dyletantem by nie karmić kury która karmi dom.A taką kura jest teraz dla mosiru Motor...Co pan szmit posadzi na boisku jak nie będzie piłki iżużla ...buraki?
0
Szmid, Wasilewski i Cadyk Władimir Wysocki do jak najszybszej dymisji - bo żygam gdy widze wasze zakazane i nieudolne ryje. precz z platformą prezcz z cadykiem Wysockim, Szmitem włazidupcem co najpierw w d***właził Pruszkowskiemu a teraz słuzy nowym panom z obcego nadania
0
http://pilkarskalubelszczyzna.pl/articles.php?article_id=41
0
IDZIEMY NA RATUSZ, MOTORZE IDZIEMY NA RATUSZ!! CADYKA WYSOCKIEGO NA TACZKI
0
MTL napisał:
Działacze lubelskiego klubu zwrócili się o pomoc w sprawie przygotowania murawy do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, jednak odpowiedź była negatywna. - Usłyszeliśmy, że MOSiR w budżecie na 2009 rok nie miał zapisanej takiej pozycji, dlatego nie może nas wspomóc. Jeżeli taka odpowiedź faktycznie została udzielona przez MOSiR to tylko pogratulować zarządcy stadionu. Bo kto tak naprawdę jak nie MOSiR jest właścicielem obiektu? Kto powinien dbać o obiekt jak nie MOSiR? Jeżeli faktycznie w budżecie na 2009 rok zabrakło takiej pozycji to powiem krótko: to jest SKANDAL! Panu zarządzającemu tym "interesem" wypada życzyć żeby w przyszłorocznym budżecie zabrakło pozycji "wynagrodzenie dla dyrektora". Ale myślę że problem zarządcy już niedługo sam się rozwiąże ;-)
PATRZ WARUNKI UMOWY DZIERŻAWY STADIONU ! " ZA STAN PŁYTY ODPOWIADA LKP MOTOR ". Koniec , kropka .
0
MTL napisał:
PATRZ WARUNKI UMOWY DZIERŻAWY STADIONU ! " ZA STAN PŁYTY ODPOWIADA LKP MOTOR ". Koniec , kropka .
0
Motor napisał:
IDZIEMY NA RATUSZ, MOTORZE IDZIEMY NA RATUSZ!! CADYKA WYSOCKIEGO NA TACZKI
Czy podpisana UMOWA dzierżawy stadionu jest ważna ? Jeżeli tak , to w czym problem ? Przecież za utrzymanie płyty odpowiada MOTOR !
0
saksa napisał:
0
A ja się pytam za co pan Szmit dostaje kasę nie lepiej dać te pieniadze klubom bo za pierdzenie fotel to ja się niezgadzam precz ze Szmitami ijemu podobnymi pozdrawiam kibicow
0
A ja mam serdecznie dosyc napinki na kazdego Prezesa .... Paszkiewicz był zły chmura był zły - no fakt ten to był deb*** a teraz na Szkutnika nagonka chociaz jest tylko tymczasowo bo chmura podwinął ogon i zwiał ... może trzeba by zacząć wreszcie działać razem z zarzadem a nie ciagle tylko sie klocic ?
0
Mosir podpisał umowę z LKP Motor na wynajęcie obiektu ale jest zapis w umowie że za boisko ma dbac klub LKP Motor czyli kosi trawę podlewa odśnieża itp( motor i tak za nic nie płaci) miasto ponosi wszystkie koszta to po co jeszcze moją kasę czy wielu innych pchac by odsnieżyc boicho, można przełożyc mecz i spoko.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: