Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I Ty wypróbuj mobilną wulkanizację

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 maja 2017 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Nie słyszałem o czymś takim, ale brzmi ciekawie. Za kogoś zapracowanego to dobra opcja. Ja nie lubię stać w kolejkach, więc jeszcze w zimę zamówiłem letnie tomkety i jak tylko było ponad 7 stopni na plusie pojechałem do zakładu i wymienili mi opony od ręki, im bardziej robiło się ciepło, tym większe później kolejki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy czy takie coś się sprawdzi... ale faktycznie zapowiada się ciekawie. Ja w tym roku o zmianie opon pomyślałem już w marcu. Kupiłem nowy komplet Yokohamy BluEarth AE-01. Z tego co czytałem jakościowo są bardzo dobre, ile sezonów posłużą to zobaczymy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne rozwiązanie widziałem już takie usługi ale w przypadku samochodów ciężarowych. Fajna sprawa z osobówką tylko ciekawi mnie ile to będzie kosztować :) CO do opon Yokohamy BluEarth AE-01 to nie wiem jak jest z tym modelem ale ogólnie marka Yokohama jest bardzo dobra sam jeździłem na AE50 i byłem bardzo zadowolony podejrzewam, żę guma jakościowo jest podobna więc będziesz zadowolony bo ja spokojnie 4 sezony przejeździłem i auto poszło jeszcze na nich do nowego właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...